"לא הייתי מוכר משהו שלא יכולתי לחיות איתו בעצמי", אומר מייקל בארגו, סוחר רהיטים ומעצב פנים שעובד, ממש במובן המילולי, מהבית – דירת חדר שינה אחד בברוקלין הייטס, שבה כמעט הכל למכירה. "אם אתה חי עם דברים שאתה אוהב, זה תמיד עובד ביחד יפה."

 

bargo-slide-C4UP-superJumbo

 

בארגו בן ה -34 החל את הקריירה שלו בעיצוב פנים, מקצוע שהוא עדיין עוסק בו מעת לעת, אבל עכשיו מעדיף להיות ממוקד יותר: למצוא חפצים יחידנים ולשתף אותם עם אחרים – בין אם זה שולחן אורמלו או מנורת נוגוצ'י. "אני חייב לקבל תגובה רגשית", הוא אומר על הבחירות שלו. זה ולא כל פילוסופיה פורמלית יותר, מעצב את החזון האקלקטי שלו. ברגו החל בכך לפני כחמש שנים, כשבחר ומכר כלאחר יד פריטים יחודיים לחברים וללקוחות, מאז סגנון אינטואיטיבי זה הפך להיות אצלו דרך חיים.
זוהי גישה היפר-אישית לטיפול ברהיטים, הן מבחינת הסחורה והן בסביבתם, והלקוחות שלו שעליהם נמנים מעצבים ידועים ומוערכים, מעריכים את הרפרטואר הייחידני, החמים והאינטימי.

 

bargo-slide-PVPJ-facebookJumbo

בכדי לרכוש רהיטים מהאוצרות חדת העין שלו, יש להזמין אצלו ביקור בתיאום מראש, ואז למצוא עצמך בחלל מכירה שבקירותיו מדפי ספרים, ספה מנוצרת בהשראת ספה של איב סן לורן בביתו במרקש ובריח של קטורת. יש גם כיסא ורוד של תומס בארג'ר ושולחן קפה של ג'וזף אלג'ירי, עשוי אריחים מעוצבים. האמת, שבכל מקום בו עין אחת נוחתת, יש הפתעות: מנורה עם אהיל נייר של ברוקס וויליאם ואיור אירוטי של קוקטו עליו. סמוך לה, עמוד קלאסי ירוק בגובה המותניים, שהוא למעשה שולחן צדדי קטן, עשוי מתכת משל האמן שמואל פרייר.

 

c6eb03a4ebfad8604eb7bf56fa42e952

האובייקטים המוצעים למכירה בדירה מתחלפים תמיד, מודל מסחר שנעשה בהשראת סוחר העתיקות הצרפתי הבוהמי פירנצה לופז, שדירתו הענקית בפאריס משמשת כחלל תצוגה המועצם מדי שנה. החלל של בארגו עשוי להיות דינמי עוד יותר. כל שלושה עד ארבעה חודשים הוא משנה את התפאורה. בשנה שעברה, לאחר טיול לטנג'יר, הוא הפך את חדר השינה שלו לגולם מונוכרומטי בצבע חום. לפני כמה חודשים הוא התעורר בבוקר והחליט שהוא רוצה משהו אחר לגמרי; החדר הוא עכשיו חלל שליו בשחור ולבן.

 

260

כמובן שישנם פריטים מסוימים שנשארים קבועים במקום: כיסא קורדרוי חום שנבנה בעזרת אביו – הם רכוש החתול שלו, סקוטי. "הוא לא הולך לשום מקום, "אומר בארגו בחיוך.

 

6e998a36cc113943d973001522aed68b

 

bargo-slide-72E7-superJumbo

 

julien-desselle-slide-PZ6J-facebookJumbo

 

interior-design-ideas-architecture-design-on-a-dime-brooklyn-housing-works-47

 

bargo-slide-74V4-facebookJumbo