הדבר האחרון שהיית מצפה למצוא במרכז רובע כפרי וייטנאמי הוא ארמון מרהיב בסגנון אירופאי, עם גג מוזהב וחזית עוצרת נשימה ובכל זאת זה בדיוק הארמון הניצב בלב ג'יה ויאן, במחוז נין בין בווייטנאם.

 

אמנם וייטנאם הייתה מושבה צרפתית במשך יותר משישה עשורים, אבל הפלא הזה בעל מראה אירופי, אינו שריד שמור היטב מאותה תקופה, אין לו שום קשר עם הקולוניאליזם הצרפתי או ההיסטוריה הווייטנאמית בכלל. ארמון תאן תאנג המפואר הוא מקום מגוריו של מיליארדר מקומי, שהשקיע לפי הדיווחים בין 300 ל-400 מיליארד דונג (12 – 17 מיליון דולר) כדי להגשים את חלומו לגור בארמון אמיתי. הפנים נמצא עדיין בבנייה, אך החוץ כבר נראה מדהים לגמרי.
ארמון תאן תאנג הוא נחלתו של דו ואן טיין, איש עסקים וייטנאמי בן 52 שקרא לו על שם שני בניו, תאן ות'אנג. כלי תקשורת בווייטנאם מדווחים כי 1,000 טונות ברזל, 4,000-5,000 טון מלט ועשרות אלפי טונות של חול ולבנים שימשו להקמת ארמון מודרני זה.
המבנה הראשי הוא בן 6 קומות ומשתרע על שטח של 1,700 מ"ר. הוא כולל גם קומה תת קרקעית המפוצלת לשלושה אזורים עיקריים – מוסך של 700 מ"ר שיכול להכיל עד 30 מכוניות, מוסך קטן יותר, 500 מ"ר עם קיבולת של 20 מכוניות וחדר מוסיקה עם במה קטנה.