הכל התחיל מחובב סנאים אחד שבנה שולחן פיקניק לסנאים בחצר ביתו והפך את העיצוב לסנאים, לטרנד שפשט ברחבי אמריקה. מסעדה עם שולחנות זעירים לסנאים, לא איחרה להיפתח והיא הפכה ללהיט ענק, לא רק אצל הסנאים, אלא גם בקרב חובבי חיות.

שולחן פיקניק לסנאי מאת Rick Kalinowski

שום עבודה שבנה האיש החרוץ עם הידיים המיומנות, ריק קלינובסקי, בן 43, מפנסילבניה, לא הייתה מקסימה ומספקת יותר, מאשר לבנות שולחנות פיקניק זעירים לסנאים. הוא אהב להתבונן בסנאים בחצרו ולצלם אותם, כדי לשתף בקבוצות פייסבוק עם אוהדי סנאים אחרים. עד שהחליט לבנות להם שולחן פיקניק מיניאטורי, לשיפור חייהם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אדם בנה מסעדה זעירה עבור סנאים וציפורים בחצרו והיא כבר מאד פופולרית

המסעדה החדשה והלוהטת ביותר באמריקה, כוללת ריהוט בעבודת יד, ארוחה בת ארבע מנות, שם צרפתי מהודר ומלא סנאים ובעלי כנף הסועדים בה.
תושב דטרויט, James Vreeland, בנה מסעדה זעירה אך מעוצבת יפה, לסנאים בחצר הקדמית של ביתו. Maison du Noix, בצרפתית "בית האגוזים", מציעה ארוחה של ארבע מנות של זרעים, מקלות לחם, בוטנים בקליפה מלאה וקינוח של תפוחים.
המסעדה הזעירה זכתה להיות להיט ענק בקרב הסנאים המקומיים וגם שכניו של ורילנד. לכן הוא הקים לייב סטרים בפייסבוק, אשר צובר אלפי צפיות, שבו אפשר לצפות מדי יום בסנאים ובעלי כנף הסועדים ב-Maison du Noix. יש לה גדר ודלת כניסה, תפריט זעיר הניצב בכניסה, ארבעה שולחנות פיקניק ואפילו מתלה מעילים זעיר עם קולבי תיל קטנים – אשר הסועדים אמנם לא עושים בו שימוש, אבל בהחלט מעיד על המסעדה שהיא משקיעה בהם. הסועדים לא תמיד יודעים להעריך זאת ולעתים מפילים ספסלים. "כדאי שהסנאים ישאירו טיפ גדול אחרי שחיבלו ככה במסעדה!" גוער בהם אחד הטוקבקיסטים שצופה במסעדה בקביעות בפייסבוק.