לא כל הסבתות עוסקות רק בסריגה ובהאכלת חתולי רחוב, הפנסיונרית הרוסיה olga kostina, למשל, עיצבה את ביתה על ידי כיסוי קירותיו בפסיפס צבעוני שעשוי כולו ממכסי בקבוקים. הבית בכפר הרוסי kamarchaga, ביער טייגה הסיברי, מקושט בפסיפס צבעוני של 30,000 מכסי בקבוקי פלסטיק, מה שהפך אותו לאטרקציה מקומית.

קוסטינה, הגרה בעיירה הכפרית המבודדת הממוקמת ממש בתוך יער הטייגה (כ-850 ק"מ ממזרח למוסקבה), אספה את המכסים בשקדנות ולאורך שנים רבות ואיתם יצרה ציורי קיר פיוטיים על פני קירות ביתה, עם תמונות של מוטיבים מקומיים מסורתיים, סיפורי עם רוסיים, דמויות מסרטים מצוירים סובייטיים ושל יצורים שונים החיים ביער הסמוך.
"אני לא מסתירה את זה שאני הולכת למזבלה כדי להביא פקקים", אמרה הסבתא לעיתונאים רוסים "לפעמים אני מוצאת 100 מהם ולפעמים רק 10. אומרים ששיכור הכפר גר כאן, אבל אני דווקא מוצאת מאות פקקי בקבוקי וודקה."
הפסיפסים של סבתא קוסטינה הפכו לוויראליים ברשת כבר בשנת 2014 והופצו על ידי בלוגרים רוסים. "זה מרגיע אותי", אמרה האמנית הישישה, שביתה הפך לאטרקציה תיירותית מקומית ומשפחות מהאזור מביאות את ילדיהן אליה להתפעל מיצירותיה.