בעיר ההודית Bangalore, שוכנת אחת האחוזות הכי מפוארות ומרחיקות שחקים בהעזתן בעולם  - אחוזת מגורים שהיא העתק של הבית הלבן, שנבנה על גגו של גורד שחקים.

 

 

הדייר, Vijay Mallya, יו"ר קבוצת מבשלות United Breweries Group, ידוע כאחד הטייקונים הראוותנים ביותר בהודו, אך בשנת 2010, כאשר הודיע ​​כי הוא מתכנן להקים לעצמו אחוזה על פי הדגם של הבית הלבן, מעל גורד שחקים יוקרתי בבנגלור, כולם חשבו שזה מרחיק לכת מדי, אפילו בשבילו. אלא שהוא נהנה לאתגר והחל לבנות את בית החלומות שלו, מעל מגדל Kingfisher Tower, בקומות 33 ו -34, בלב העיר בנגלור. אלא שלרוע מזלו, במקום בניית בית לבן הוא הואשם בהלבנת הון ובשנת 2016, נמלט מהודו לבריטניה והשאיר את בית חלומותיו לא גמור.
האחוזה הנבנית משתרעת על שטח של 40,000 מ"ר והייתה אמורה לכלול מרתף יינות, בריכה מחוממת מקורה, בריכת אינסוף חיצונית, חדר כושר, סלון וספא, גג עם מנחת למסוק, כל אלה לא נבנו לבסוף. הבניין עצמו נראה גמור מרחוק, אך מבט מקרוב מגלה כי הפרטים הסופיים חסרים.
הודו מנסה לשכנע את בריטניה להסגירו לידיה ולהביאו אצלה למשפט ואם הוא יימצא אשם, הבית עשוי להיות מוחרם ולהימכר בכדי לכסות את חובותיו.
לא ברור מי יזכה להתגורר באחוזת החלומות הזו, אך הבית המפואר עדיין זוכה לכותרות ומקבל תשומת לב ברשת.