מי אמר שטירות צריכות להיות בנייני אבן בצבע קודר, אפור וחלוד? כך חשב כנראה הרוזן Earl of Glasgow מגלזגו, שהפך אותו להכי עליז בכל סקוטלנד.

טירת קלבורן The Kelburn Castle, ליד Fairlie ומערבית לגלזגו, שייכת למשפחת Boyles מאז הקמתה במאה ה-13 והיא הטירה הוותיקה ביותר בסקוטלנד שאוכלסה ברציפות על ידי אותה משפחה.
ב-1703 העניק הפרלמנט של סקוטלנד את התואר "Earl of Glasgow, לבעל הטירה דאז David Boyle, שהיה אחד ממנהלי המשא ומתן על חוזה האיחוד של אנגליה וסקוטלנד לבריטניה. טירת קלבורן ידעה מאז שורה ארוכה של בעלים מאותה משפחה.
בשנת 2007 נאמר לרוזן העשירי והבעלים הנוכחי של הטירה, פטריק רובין ארצ'יבלד בויל, כי עליו לצפות מחדש את מעטפת הבטון של הטירה, שהתיישנה מאז יושמה בשנות החמישים.
בויל החליט להשתובב מעט לפני שהוא מחדש את הבטון והזמין קבוצה של ארבעה אמני רחוב ברזילאים, לקשט את קירות הטירה באמנות הגרפיטי.
הטירה המעוטרת בגרפיטי של האמנים הברזילאים זכתה לתשומת לב תקשורתית עצומה ומשכה תיירים רבים מרחבי העולם. מקץ מספר שנים, כשתמה הארכה שניתנה לו לחידוש הבטון, פנה בויל לגוף האחראי על שימור המונומנטים ההיסטוריים במדינה, בבקשה להפוך את יצירות הגרפיטי לקבועות.
לא ידוע מה הוחלט בסופו של דבר לגבי בקשתו.