המשבר הכלכלי והמיתון שבעקבותיו מורגשים ומתעצמים גם אצלנו, קהילת האדריכלים, המעצבים והספקים. כולנו מרגישים את ההאטה בפרויקטים שנעצרו או נדחו וחבל, כי אין כמו הקהילה שלנו בכדי ליזום, ליצור ולפתח פתרונות שמתאימים לכל מצב ולכל תקופה. אנחנו מאמינים שזה הזמן לזכור את כוחנו כקהילה, לשלב ידיים ולהחזיר את העשייה והיצירה המוערכת שמאפיינת את הענף שלנו.

מגזין d+a נרתם למען הקהילה: בחודש ינואר הקרוב, יתפרסם גיליון השנה המיוחד (אינטרנט ופרינט), אשר ייתן פרסום מקודם להישגי האדריכלות והעיצוב הישראליים.
הפרסום והקידום של הפרויקטים אשר יפורסמו בו, הינם לטובת חברי הקהילה, משרדי התכנון כחול לבן, במטרה לתמרץ עשייה. כך ניצור תמרוץ עסקי לקהילת האדריכלים, למעצבים, ליזמים ולענף התכנון בכלל ונחזיר את הצמיחה לאנשי הקהילה וללקוחותיהם. הפרסום במגזין המקוון הינו ללא עלות.

 

כרטיס הביקור של האדריכלות הישראלית
מגזין מיוחד הממפה את הישגי הענף בישראל 2018-2021

אם אתם: גוף או עצמאים העוסקים בענף התכנון, אדריכלות ועיצוב, אנו מזמינים אתכם לשלוח אלינו עד 3 פרויקטים ייחודיים והשראתיים (נדל"ן, אדריכלות, עיצוב).
הנחיות למגישים:
יש לשלוח טקסט קצר על כל פרויקט שאותו אתם מגישים (עד עמוד אחד) שיכלול רקע והסבר על הפרויקט, בנוסף ל-5 תמונות להמחשה, ברזולוציה נמוכה. את החומר יש לשלוח באימייל: da.magazine.office@gmail.com.
הגשות יתקבלו עד ה-15 באוקטובר 2020.

הפרויקטים האטרקטיביים ביותר מאלה שיוגשו, יקבלו במה, חשיפה והזדמנות עסקית, באפיקי הפרסום שלנו. הפרסום במגזין המקוון הנו ללא עלות:
– העבודות הנבחרות יפורסמו בגיליון חגיגי מיוחד המודפס של מגזין דומוס d+a.
– העבודות הנבחרות יפורסמו במדור מיוחד במגזין d+a הדיגיטלי.
– המגזין המודפס מופץ חינם עם שליח אישי למיטב היזמים בארץ.
– העבודות הנבחרות יקודמו בערוצי הדיגיטל שלנו והפייסבוק.
– מהדורה דיגיטלית של המגזין, תתפרסם באתר הבינלאומי ISSUU וקישור אליה יופץ למעל 90 אלף נמענים.
– המגזין מופץ ליזמים, אדריכלים, מעצבי פנים, מלונאים, משקיעים, עיריות, משרדי ממשלה, חברות בנייה ושיווק נדל"ן, רשתות מסחריות, אקדמיות וספריות, תקשורת וקובעי דעת קהל, קהל פרטי אנין ועוד.
מידע על הפרסום בערוצי המדיה d+a