לראשונה בישראל, Bang & Olufsen פותחת חנות דגל חדשה ב-TLV MALL.

Bang & Olufsen החברה הדנית למוצרי פרמיום בתחום הסאונד, מציעה שילוב של איכות ועיצוב ומקפידה על חדשנות, יצירתיות ואיכויות סאונד מרשימות ויוצאות דופן. כיאה למקורות הדנים, מוצרי החברה מתאפיינים בעיצוב בקו נקי ומינימליסטי.

 

קולקציית סתיו חורף 2020. להשיג בחנות הדגל של Bang-Olufsen TLV MALL ובאתר. צילום- יחצ.

 

חדשנות עיצובית וטכנולוגית פורצת דרך
למותג Bang & Olufsen או בקיצור B&O היסטוריה בת 95 שנים, עם הפסקה אחת לקראת סיומה של מלחמת העולם ה-2, כאשר ניו-נאצים שרפו את המפעל שלו, מאחר ו-B&O סירבו לשתף פעולה עם הנאצים. את המותג הקימו בשנת 1925, פיטר באנג וסוונד אולוספן, אשר היו פורצי דרך מיומו הראשון של המותג – הם היו הראשונים שיצרו מקלט רדיו שניזון מזרם חשמל, בזמן שכל מקלטי הרדיו פעלו על סוללות. בשנת 1938, הם בנו את הרדיו הראשון שלהם B&O מבקליט, החומר הפלסטי הקשיח, אשר הרכיב מאוחר יותר את רוב מכשירי החשמל והטלפון. במאה ה-21 הפך כבר המותג לנושא דגל של חדשנות בתחום, עם למשל,רמקול המשתמש בעיבוד אותות דיגיטליים, בכדי להתאים את תגובת התדר שלו לחדר ולמיקום בו הוא ממוקם. הרמקולים של B&O הפכו למערכות השמע של מיטב רכבי היוקרה ומכוניות העל, החל מאאודי A8 ובהמשך גם לאסטון מרטין, דגמי הדגל של BMW ומרצדס AMG.
לצד חדשנותם הטכנולוגית, מוצרי B&O הפכו לאייקונים מבחינה עיצובית. המותג יצר תרבות עיצובית ומוסיקלית של אמינות גבוהה, שלא הושפעה ממגבלות טכנולוגיות. רבים ממוצריה עוצבו על-ידי מעצבי-על מיתולוגיים, כמו דייוויד לואיס, הננינג מולדנהור וג'ייקוב ג'נסן. בשנת 1978, ה-MoMa המוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק, קיים תערוכה המוקדשת לעיצובים של באנג אולוספן. בענף טוענים כי עיצוב ה- iPod של אפל, נוצר בהשראת הטלפון האלחוטי BeoCom 6000 של B&O.

מה מציע לכם המותג בארץ
ל-Bang & Olufsen למעלה מ-700 חנויות בעולם ועכשיו גם חנות בישראל: Bang & Olufsen מציעה מגוון מוצרי Sound & Vision, אוזניות מבטלות רעשים, רמקולים וטלוויזיות חכמות High-End. מסכי הטלוויזיה מעניקים חווית קולנוע ביתית ומשמשים כפריטים דקורטיביים מרהיבים. Harmony Beovision המושקת בימים אלו לכבוד השנה החדשה, נוצרה בהשראת ארונות הבידור של אמצע המאה המסתירים את הטלוויזיה מאחורי תריסים עדינים ומשתלבים באלגנטיות בחלל. היא נפתחת כטווס המניף את נוצותיו לאוויר ומשאירה את הצופים נלהבים עוד לפני שהתמונה עלתה.
ליין המוצרים של מותג הפרמיום Bang & Olufsen משמר ערכים של איכות ועיצוב דרך חדשנות. הוא מורכב ממוצרים קלים לשימוש, אינטואיטיביים, אשר משתלבים בחיי היומיום בקלות, פשטות והמון סטייל. מעצבי המוצר ומומחי הסאונד של Bang & Olufsen שמים דגש על שימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר ועמידים לשימוש ממושך ונוח. Bang & Olufsen מוצרים שתוכננו לעורר חושים, לרומם את חווית ההאזנה והצפייה בקלות ובאיכות גבוהה ומצטיינת.

להשיג בחנות הדגל בקניון TLV
ובאתר Bang & Olufsen  היבואן בישראל
FACEBOOK
INSTEGRAM

Beoplay A9. רמקול יוקרתי מעוצב. ניתן להתאמה אישית החל ממחיר 9.990 ש"ח. להשיג בחנות הדגל של Bang-Olufsen TLV MALL ובאתר. צילום-יחצ

 

Beoplay E8 2.0. מחיר:1390 ש"ח. להשיג ב-BangOlufsen TLV-Mall. צילום-יחצ.

 

Beoplay H9 3RD GEN  עם ביטול רעשים אקטיבי.  מחיר: 1990. להשיג ב-Bang Olufsen MALL -TLV. צילום-יחצ.

 

Beovision Harmony. ניתן להשיג בגדלים 65 ו- 67 אינצ'. מחירים 57,100 ש"ח או 76,800 ש"ח, בהתאמה. להשיג ב- BangOlufsen TLV-Mall. צילום-יחצ