מסעדה בניו אורלינס, תובעת את השף ואושיית המסעדנות גורדון רמזי, אחרי שקטע מתכנית הטלוויזיה שלו Kitchen Nightmares ("סיוטי מטבח"), שב ועלה בפייסבוק בשבוע שעבר.

 

NINTCHDBPICT000427545698

בקליפ, שהוסר מאז מהמדיה החברתית, אפשר לראות את רמזי מקיא לאחר שהריח קופסאת אוכל מלאה בשרימפס.
המסעדה, Oceana Grill, טוענת שהקליפ היה מוגזם יתר על המידה וכי התפוצה של הסרטון בפייסבוק הפרה הסכם שנעשה בין המסעדה לבין השף.
הסרטון, שנלקח מסיום העונה של התכנית ב -2011, היה זמין לצפייה בעמוד "סיוטי מטבח" במשך 24 שעות בשבוע שעבר וצבר 1.5 מיליון צפיות לפני שהורד, על פי דרישת עורכי הדין של המסעדה.
בנוסף לכך שרמזי הקיא מהאוכל, צולם גם כי רמזי גילה שלושה עכברים מתים במסעדה. החברה שבבעלותה אוקיאנה גריל, Cajun Conti, טוענת כי "אף אחד מהאירועים המתוארים לעיל לא היו אמיתיים, אבל היו מתוחכמים ומתוזמרים על ידי הנאשמים, בכדי לייצר דרמה עבור התכנית שלהם."
יתר על כן, טוענת החברה, אשר ניסתה ללא הצלחה בשנת 2011 למנוע את שידור הפרק בטלוויזיה, כי הגיעה אז להסכם עם רשת הטלוויזיה פוקס, שקבע כי לחברה ישולמו 10,000 $ בכל פעם שהפרק על המסעדה ישודר בעתיד וכי כל שידור חוזר של האירוע, יכלול עדכון על מצבה המשופר של המסעדה. עם זאת, כאשר הקליפ הופיע בדף של התכנית בפייסבוק בשבוע שעבר, לא היה אזכור על המסעדה כיום, שבע שנים מאוחר יותר.
התביעה קובעת לכן שהתוכנית הטעתה את הצופים בכך שתיארה את המסעדה ב"אור שלילי". בנוסף, חוזרת התובעת על הטענה כי "במהלך הצילומים של הפרק, הנאשמים עשו מאמצים רבים כדי להמציא בעיות במסעדה, על מנת להגדיל את הרייטינג של התכנית. הצילומים הציגו במתכוון את אוקיאנה ואת עובדיה באור שלילי בעליל, כמסעדה לא מוצלחת, לא סניטארית ולא מנוסה".
אוקיאנה גריל ממוקמת ברובע הצרפתי של ניו אורלינס ועל סועדיה הקבועים נמנים סלבריטאים רבים.

 

NINTCHDBPICT000427545696 NINTCHDBPICT000427545697

ואם עדיין לא אכלתם ארוחת בוקר – אנחנו מצרפים לכם קישור לוידאו השערורייתי, אשר הוסר כאמור מהרשת.
https://www.thesun.co.uk/…/gordon-ramsay-sued-by-kitchen-n