נער בן 12 ממישן, במחוז סצ'ואן בסין, הוכרז במחוז כגיבור, על כך שאפשר לחבר נכה ברגליו, להסתובב ברחבי בית הספר באמצעות נשיאתו על גבו, במשך שש השנים האחרונות.

 

כשהיה רק ​​בן 4, אובחן Zhang Ze במחלה חשוכת מרפא, בשםmyasthenia gravis, שגרמה לו בהדרגה לאבד שליטה על השרירים ברגליו וללכת בכוחות עצמו.
אמנם, הוריו של ג'אנג הסיעו אותו לבית הספר כל יום, אבל הם לא יכלו לעזור לו להסתובב בחצר בית הספר בהפסקות או ללכת לשירותים. למזלו, אחד מחבריו לבית הספר של הילד בא לעזרתו. בזמן שהם נפגשו בכיתה א', הציע Xu Bingyang לעזור לג'אנג להסתובב בין חבריו לכיתה בהפסקות, להגיע לשירותים ולגשת לקבל את ארוחת הצהריים שלו, הוא התמיד בכך במשך 6 השנים האחרונות.
"אני גדול ממנו. חשבתי שאם אני לא אעזור לו, אף אחד אחר לא יעזור", אמר שו בינגיאנג, ילד ביישן וצנוע, לעיתונאים סינים "אני שוקל יותר מ-40 ק"ג וג'אנג זי שוקל רק כ 25 ק"ג, כך שזה בסדר שאני נושא אותו."
בגשם או בשרב, שו אסף תמיד את חברו בכניסה לבית הספר שלהם ונשא אותו במדרגות לכיתה, ועוזר לו להכין שיעורי בית, מילא את בקבוק המים שלו והביא לו את ארוחת הצהריים שלו.
מורים בבית הספר, סיפרו שתחילה היו נערים שעזרו לג'אנג זה להסתובב, אך הם הפסיקו זאת מהר מאד, בטענה שזה גוזל מהם זמן להכין את שיעורי הבית ולשחק. שו בינגיאנג לעומת זאת, אף פעם לא התלונן בפני אף אחד, למעשה, הוא אף מעולם לא סיפר על כך לאמו על ג'אנג. היא למדה על מסירותו לחברו מתלמידים אחרים.
"שו בינגיאנג הוא החבר הכי טוב שלי," אמר ג'אנג זה לעיתונאים “כל יום הוא לומד איתי, משוחח ומשחק איתי. כל יום אני מודה לו שהוא שומר עלי ככה.