ערב חגיגי בו הוכרזו העולים לשלב הגמר בתחרות ופתיחת תערוכה המציגה את העבודות הנבחרות, התקיים באולם THE BOX / BAXTER, בנמל תל-אביב, ביום חמישי 12.03.2015.
העבודות שהוצגו ונכללות בשלב הגמר, נבחרו מבין עבודות שהוגשו לתחרות השנה, מהוות חתך לפעילות העכשווית בתחום בארץ ודוגמא לעשייה הפורה והישגיה. ערב הפריוויו החגיגי, היווה הזדמנות מיוחדת בה התערבבו אדריכלים בכירים וותיקי הענף, עם צעירי הענף ונציגי הדור הבא.
לזוכים סופית בתחרות יוענק אות העיצוב, בטקס שיתקיים באולם סמולארש באוניברסיטת ת"א, ב-26.03.2015, במעמד שגריר איטליה בישראל, אורחים מהארץ ומחו"ל, הקהילה המקצועית ונציגי תקשורת.

להלן שמות העולים לשלב הגמר (ט.ל.ח., מי שניפקד מהרשימה, יכול לברר את מעמדו טלפונית 03-5401065). משתתף הרשום ברשימה והגיש מספר עבודות ולא מצויין איזו עבודה עלתה לשלב הגמר ואיזו לא – משמע שכל העבודות שהגיש עלו לשלב הגמר.

א                     

אבי ליואי – יואל דבוריינסקי /  אבי פדידה  /  אבירם בן שושן    /  אבירם כהן סיטיון  /  אבנר ישר אדריכלים  /  אבנר קובלנץ אדריכלים  /  אדר  מוריץ /  אדר רום ואבי נעים  / אור שאלתיאל  /  אורבך- הלוי  /  אורון אור /  אורי פז  /  אורי רונן   /  אורלי אברון אלקבס  /  אורלי פלדמן /  אורנה ברקת   / אילנה מוסקוביץ'  /  אינטוויז'ן Intovision /  איציק אורבך, ZOG  / אירה רז'בסקי  / איתי גואטה  / איתי צוקר  /  איתן אלוא  / איתן גרין   / איתן כרמל ECA  /  אלדר יוסף ביטון  / אליה רובין וטל פירסט  /  אלין ניבין SOS   /  אלירן בן שושן  /  אלכס יקיר  /  אלעד ניידר  /  אמיר רוזיי  / אנה טרושקין  /  אנה קונצמן  /  אנוק יוסבשוילי  /  אנטון ברונשטיין  /  אנריקו סגרה  / אסבן אושיר, oshiro  / אסנת אפשטיין  / אסף ישראל ואדריכל שרון ליברנט, סטודיו Joynout  /  אסף לרמן  / אפרת סרדה    / אירית אקסלרוד אדריכלים /  ארז אלה, HQ  / ארז סיימון  / אריאל וולק  / אריאל ויילנד  / ארקדי קרבצ'וק ואולג מורוזוב

ב                     

בילגוראי – פוזנר  / בינה כץ  / בר אוריין אדריכלים  / בריז קריאטיב

ג                     

גאיה קדמון  / גוטמן אסיף / גיא טרפלר / גילה שמיע זכאי  /  גילה שמעוני, אולה אלישר /  גל פלג אדריכלים  /  גלאור – פישביין  /  גלי אמית – סיגל ברנוביץ'  / גליה שטיינברג  / גלית אבינעם

ד                     

דגן אדר', טלי דגן אדריכלות  / דוד דסה  / דוד נופר אדריכלים  / דן ווקסלר, משה אלג'ם, אלי כהן  / דנה אוברזון    / דניאל גרומר  /  דפנה אייזנברג

ה                     

הדס גת  / הדר תדהר  /  החברה הממשלתית לתיירות – דרמן ורבקל אדריכלות  /  הילה בדיחי דואני / הילה הלפרן  / הילה שמיר / הילה שרעבי  / המאירי מעצבים

ו-ז                   

וי סטודיו   /  זיו גולדין A2Z DESIGN   / זיו תמיר  /  זמנבודה טל וטלי פז

ח                     

חביב בוצוקלר  / חגי פופר   / חזי בירן  /  חזי לוי  /  חיוטין אדריכלים

ט                     

טוניה שולמן  / טחנה לעיצוב  /  טימור ברשטמן  / טל אלון  / טל בלתוך  / טל דויטש – מעגן מיכאל  / טל וויצמן / טל רביד / טלי זרחיה פרומוביץ' – שני לביא  / אדריכלית טלי קדר ואבי אביעד / טלי תמיר

י                      

יהל ברוד, ליאור כהן  / יהל ורוניקה  /  יואב גתי  / יואב מסר אדר  / יואב פרי  / יובל גני    / יובל סמואלוב  / יוחאי דבוש / יורם פוני בע"מ / יניב פרדו   / יסקי מור סיון / יעל בודשר  / יעל ברוורמן / יעל כהן  /  יעל קשלס  / יעקבי ירדן  / יעקבס יניב  /  יפעת אשכנזי  /  יפעת בריינר   / ירון אלדד /  יששכר רונן סטודיו ER  / so arch / יונתן נתניאן

ל                     

לודמיר אדריכלים  / לוסיאנו סנטנדראו SAAB  /  ליאור בן שטרית  /  ליאור וסלי  /  ליאת דביר רותם / לידיה ליבוביץ /  ליהי בר אור  /  ליטל כחלון   /  לינדנברג ע תעשייתי

מ                     

מאור בן שושן  /  מג'נטה, רונן בבלי  /  מונא אדר', יואש ינקוביץ  /  מורן גוזלי  /  מיטל גיספן  / מיכל גבאי – פלג אדריכלים  /  מיכל כהן וידר  /  מיכל מנדל  /  מיכל משולם  /  מיכל קנטור    מיכל שפר  /  מן שנער אדריכלים  /  משה צור אדריכלים  / מתי חרותי  /  מתי רוזנשיין  /  מתן לם

נ                      
נאור אריאל  /  נגה קולבה   /  נדים כטבהא  /  נוה סידי  /  נועה לב  /  נטלי מטיאס  /  נטע עוז  /  ניר יפת  /  ניר לוי KLOOM STU  /  נקודה די אמ  /  נתי זיו

ס                     

סטודיו OPA  /  סטודיו בתשי  /  סטודיו יגר  /  סטודיו PELEG DESIGN (שחר פלג)  /  סיגל ליטבק   /  ספזיו, אופיר בוחבוט  /  סרג' בן דוד  /  סרחאן פרח  /  סתר אדריכלים

ע                     

עדי אדליס  /  עדי אופנהיים, אופן מיינד ארט  /  עדי ארונוב     /  עדי נויימן, אקונקריט  /  עדי פאר / עדי פאר וגליה שטיינברג  /  עודד רונזקייר, SO ARCH  /  עומר פופר  /  עומר פז  /  עידן יניב  /  עינת לובלינר  /  עינת נטר   /  עירית נתניה  /  עליזה שינזון    /  עמר אברהם  /  ענבל לפידות / ענת ורשבסקי  /  ענת קניג  /  ענת שאול  /  עפר קפלינסקי  /  ערי גושן  /  ערן בינדרמן, DO       / ערן זילברמן, רגבים  /  ערן מבל

פ                     

פובזנר גידי  /  פייגלין אילאיל  /  פיצו קדם אדריכלים    /  פריצקי ליאני

ק                     

קונסטנטין ולסיאנוב  /  קורן פתרונות חזותיים  /  קים דרמון    /  קליין – גולן, אבנר גולן  / COOOL

ר                     

רוזנברגר אליאס טופז, קסניה פלאוסוב  /  רומן אומנסקי  /  רון רובינשטיין  /  רונה קובלנץ RMKDESIGN  /  רוני קרן  /  רוני שגב  /  רות ארד  /  רותי קידר /  רותם גיא   / רזיאל אדריכלים / רחל מיוחס ודיקלה RD  /  אמנון רכטר אדריכלים  /  רן טרויים והילה מאיר RTLD  /  רעות פינס ויקיר נפתלי

ש                    

שי פייביש / שירה נבון ודניאלה לוין  /  שירה קופולוביץ'  /  שלי מנצל /  שרון נויימן  /  שרון קובסקי טרגל

ת                     

תום שגב ו-5 סטודנטים  /  תימור שוורץ אדריכלים  /  תמר לב