אחד מהדברים הראשונים, שבהם אנשים נתקלים כשהם מגיעים אלינו הביתה, הוא כמובן דלת הבית ודלתות הפנים, כך שמובן מדוע אנשים משקיעים מאמצים רבים בבחירת דלת בית מעוצבת, וכזו המשקפת את טעמם האישי וסגנונם העיצובי.

תוכן מקודם / כל תקופה מסוימת, מאופיינת בטרנדים שונים בתחום דלתות הפנים של בתים ומשרדים, כך שאפשר תמיד להתחדש, ולחדש את דלת הבית והמשרד בחיפויים יפהפים, חיפויים דמוי עץ, להחליף את הדלת כולה ועוד. אנשים בוחרים לשנות את מראה דלתות כניסת הבית, אך גם רבים המקרים בהם אנשים מבצעים החלפות של דלתות הפנים בביתם. הדלתות, אותן חברת "שערי ברכה" מספקת, הן דלתות אשר מיוצרות תוך התחשבות אופטימלית בסביבה ובאמצעות חומרי גלם המיובאים במיוחד מאזור איטליה המסוגננת.

 

סוגים נפוצים וייחודיים של דלתות פנים

בבחירת דלת הפנים שלכם, יש תמיד להתחשב בסגנון העיצובי הכללי של הבית. במידה וביתכם צבוע בסגנון מאוד חם וכהה ברובו, תוכלו לבחור דלתות פנים בצבעי עץ עם חפויים שונים שניתנים לבחירתכם, דלתות עשויות עץ בייבוא אישי, וגם דלתות שעמידות בפני מים. דלתות עמידות בפני מים הן פתרון מצוין עבור חדרי המקלחת, אך גם עבור דלתות הפנים הכלליות של הבית, היות וכל הנושא של הספונג'ה נהיה הרבה יותר פשוט – כשמתקינים דלתות עמידות בפני מים.
אם מדברים טרנדים לוהטים, מדברים ידיות לדלתות. אחת מהאפשרויות שיכולות לרענן לכם את התחושה כל פעם מחדש, היא האפשרות של פרזול והחלפת ידיות הדלת. תוכלו לבחור בידיות מעוצבות ומפורזלות, ליצור עיצובי פרזול על הדלת עצמה ועוד. הידיות מקנות תחושה מאוד יוקרתית, גם אם זה נראה עניין זניח. בכדי לקבל את התחושה שאתם תרים אחריה, תוכלו לבחור מבין מספר אפשרויות של ידיות מעוצבות ומפורזלות לדלתות הפנים של הבית. מה יותר יפה מאשר דלתות פנים עם ידיות מפרזול מסולסל? מומלץ!

 

 

משלבים חלונות וגם צוהרים בדלתות פנים

זה כבר הרבה מעבר לטרנד חולף, היות ויצירת חלונות בדלתות תמיד היוותה מענה מצוין עבור אנשים רבים שמחפשים תחושה יוקרתית בביתם. למרות שנדמה לאנשים כי חלונות וצוהרים לא ניתנים ליצירה בדלתות מסוימות, הרשו לנו לתקן ולהדגיש כי ניתן ליצור חלונות וצוהרים בכל סוגי דלתות הפנים, וגם אפשר לתכנן חלונות ויטראז' במיוחד בשביל הלקוח ובהתאמה אישית. באופן כללי ומבלי לקבוע כלל אצבע כזה או אחר, ניתן לתכנן כמעט את כל סוגי וגדלי החלונות עבור דלתות פנים.
ציפוי הפורניר, גם הוא טרנד אשר חביב ביותר על אדריכלים ומעצבי פנים, מכיוון ומדובר בציפוי בעל מראה מאוד אותנטי של עץ. ניתן לקבל את ציפוי הפורניר בצבעים שונים, כך שתוכלו להתאים את דלתות הפנים למראה הכללי של הבית.
אגב, סוגים של וויי תלייה גם ניתנים לבחירתכם, ותוכלו לבחור מתוך מגוון ווים מעוצבים ומפורזלים שיקנו תחושה הרבה יותר יוקרתית ואיכותית.

 


נגריות בוטיק נותנות את השיק

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים בשירותים של נגריות בוטיק אשר מעצבות את דלתות הפנים, ויודעות לייצר את התמונה השלמה של דלת פנים מעוצבת. נגריית שערי ברכה מאפשרת לכם להרכיב דלת בהזמנה והתאמה אישית בקטלוג אינטראקטיבי שנמצא באתר החברה. תוכלו לבחור את הצבעים, את סוגי העץ ו\או הציפוי, את הידיות והווים וכדומה.
זכרו, העיצוב המושלם של ביתכם, צריך גם לכלול עיצובים נכונים של דלתות פנים. צרו קשר עוד היום עם צוות מומחי דלתות הפנים של שערי ברכה, וקבלו את הייעוץ האידיאלי עבור התחדשות בדלת מעוצבת.
בהצלחה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לאתר החברה: https://www.sb-doors.co.il/