הר Mount Roraima ממוקם על הגבול המשולש בין ברזיל, ונצואלה וגיאנה. להר צורה מלבנית ופסגתו מכונה 'העולם האבוד'. אזור זה נושק בוונצואלה בפארק הלאומי קנאיימה ובברזיל לפארק הלאומי מונטה רוריימה. הפסגה נמצאת בשטח ונצואלה ומגיעה לגובה של 2.810 מ'. הטיפוס להר רוריימה המרשים הוא חובה לכל מטייל וטיול בן 7 ימים הוא המינימום הנדרש.

 

 

 

 

 

 

 

 

איי FAROE ISLANDS, דנמרק: כפר שגגות בתיו מכוסים עשב, שוכן באזור מיסטי בין הרים. הכפר נמצא באי Streymoy, שהוא רק אחד מבין 18 המרכיבים את הארכיפלג שיושב כ-200 קילומטרים מחופי סקוטלנד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אחד מקווי החוף הבולטים והבלתי מושחתים ביותר בעולם, הוא "חוף השלד" Skeleton Coast, המשתרע לאורך יותר מ-300 קילומטרים לאורך חוף הים הצפוני של נמיביה. בעבר הוא נחשב לשממה קטלנית, שוכנות בו כיום חיות הבר רבות, יצורי ים, יצורי מדבר וחיות סוואנה. מטיילים מגיעים ל- Swakopmund, השוכנת במפרץ בדרום האוקיאנוס האטלנטי, בחום של המדבר העתיק בעולם, אך במקום עיר פרועה, נידחת וגבולית, היא מרגישה יותר כמו אתר נופש בחוף אירופי מעודן למדי. חלק ניכר מהמוזרות שלה הוא תוצר של המורשת הגרמנית של העיר. נמיביה הייתה מושבה גרמנית בין השנים 1884 עד 1915. כיום לרבים מהרחובות יש שמות גרמניים, מאפיות גרמניות בכל פינה מציעות Brötchen ו- pumpernickel, מבשלת הבירה של העיר מייצרת בירה בסטנדרטים גרמניים מחמירים, ותוכלו למצוא יותר זנים של wurst ממה שקיים בגרמניה. חלק מהברים ניראים כמו בבוואריה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מערות WAITOMO CAVES, ניו זילנד: "כוכבים" כחולים מנצנצים בשמי מערה לאורך נהר הווייטומו באי הצפוני של ניו זילנד. אטרקציה תיירותית מאז שנות ה-80 של המאה העשרים. הזוהר מגיע מפטריות זחל שנמצאות רק בניו זילנד ואוסטרליה.