אם אין לחם, הבה נאכל עוגות: אלוף רוסיה באגרוף Renat Agzamov, אופה עוגות שנמכרות במאות אלפי דולרים

 

הוא היה אלוף הארץ באגרוף במולדתו רוסיה, אבל הוא מפורסם כיום בעיקר בזכות העוגות שהוא אופה. אלה עוגות חתונה שהן בעצם יצירות מופת משוכללות, הנמכרות בעשרות ואף מאות אלפי דולרים, לסלבריטאים וכאלה שיכולים להרשות לעצמם. כל היתר ואנחנו כנראה ביניהם, יכולים להתמוגג מהתמונות שהוא מעלה לאינסטגרם ואלה 2 מיליון עוקבים.
הוא סיים עתה ליצור עוגת חתונה שגובהה 13 מטרים, שעלתה 179 אלף דולר. היא עוצבה כטירה מהאגדות, עם עשרות מגדלים, מרפסות, פסלונים זעירים ותאורת פנים, במשקל של 1500 ק"ג. זו לצד עוגות עם ומזרקות מים מפוארות, שנראה כאילו מים זורמים מהן, דרקונים ענקיים והרי קרח שגובהם כמה מטרים, נראה שאין שום דבר שאגזמוב לא יכול ליצור.
מי שנחשבת כיום ליצרנית עוגות החתונה היוקרתית והמפורסמת בעולם, היא דווקא מאפייה משפחתית בג'קרטה, אינדונזיה, שהחלה כקונדיטוריה שכונתית המספקת עוגות יום הולדת לחברים ובני משפחה, אך צמחה ליצרנית עוגות החתונה המפורסמת בעולם, עם שם המותג LeNovelle. על כל עוגה עובדים 24 אנשים במשך 12 שעות ביממה, במשך יותר מחודש, כדי להשלים רק אחת מיצירות המופת המצופות בסוכר שלהן. ועוד לא פרטתי כלום לגבי התאורה המותקנת בהם והמשאיות המובילות אותן על צוותי ההתקנה והצבת העוגות באתר.
מחירי היצירות המפוארות של LeNovelle Cake מתחילים ב-5,000 $, אך היקרה ביותר שהם יצרו אי פעם נמכרה תמורת 500,000 $.