הצמד שמאחורי המותג הקנדי, Hannah Rose Dalton ושותפה Steven Raj Bhaskaran ממונטריאול, העלה את היצירה שנראית כמו נעלי חייזרים, תחילה רק לאינסטגרם, בתמונות מטופלות בפוטושופ, אך קיבלו עידוד מחובבי אופנה שנדלקו על הרעיון והחליטו לממש את הרעיון למציאות. יעלה לכם 10,000 דולר לבדוק את הנעליים ולראות כמה תשומת לב הן מושכות אליכם.

הצמד נודע בחזיונותיהם המוזרים, בהשראת סרטי פאנק קיברנטי משנות ה -90, עם יצורים הנראים כלקוחים מהסרט האלמנט החמישי. התמונות עלו בחשבון האינסטגרם של הצמד בשנת 2016, במטרה לקרוא תיגר על הנורמות ולעודד חשיבה ביקורתית. הן מעוצבות מסיליקון בכדי להתאים באופן מושלם לרגליים, כשהצמד יצר גם התאמה מושלמת לרגלי הקונה – לא רק לגוון של העור שלו, אלא גם עם הצלקות או השומות שלו.
הנעליים, שמחירן מתחיל ב-10,000 $ לזוג, תוכננו לדברי המעצבים, בהשפעת המדיה החברתית "יש לנו תמיד את הדחף הזה, לקחת את מה שאנחנו עושים באינטרנט ולנסות ליצור את זה בחיים האמיתיים וזה מה שעשינו עם הנעליים האלה".
הצמד מתכוון לפתח את הרעיון, בשיתוף האמן satkin, המתמחה ביצירת דימויי וחלקי גוף. הפרויקט המשותף הבא שלהם, "bodysuits," מראה טוניקות מסיליקון, המציגות את שרירי הבטן ואת איברי המין.