"כאשר אתה אוחז פרח בידך וממש מתבונן בו, הוא העולם שלך לאותו הרגע. אני מבקשת לתת את העולם הזה למישהו אחר", אמרה הציירת האמריקנית ג'ורגי'ה אוקיף, שפרחים היו הנושא החביב עליה בציור. התרבות היפנית הינה אחת התרבויות אשר ההערכה לפרחים באה אצלה לביטוי מרתק והפארקים שלה, עושים שימוש אמנותי בשטיחי פרחים המכסים מרחבי ענק.

 

פארק חוף הים היטאצ'י Hitachi Seaside Park
הפארק ממוקם בהיטאצ'ינאקה, מחוז איבאראקי ביפן, ליד חוף אג'יגאורה. לפני כמה מאות שנים זה היה בסיס צבאי, אבל עכשיו זהו פארק נופי עם צבעונים, פרגים, נרקיסים, חבצלות וסאקורה. הטריטוריה מתפרסת על יותר מ-100 דונם והיא מייצגת את עונות הריחה האמיתיות של פרחים, המתחלפים בהתאם לעונה. פארק זה מפורסם בעיקר בזכות הנמופילה הפרחונית הכחולה, יותר מ-4.5 מיליון פרחים כחולים מזן זה ממלאים את הפארק וזה נראה כמו גן עדן עלי אדמות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מנהרת הפרחים Wisteria Tunnel Kawachi Fuji Garden
בגנים אלה פורחים כ-150 צמחים, ממינים שונים ובצבעים שונים – לבן, כחול, סגול, סגול-כחול וורוד. הזמן הטוב ביותר לבקר פה, הוא מסוף אפריל עד אמצע מאי (תלוי במזג האוויר בכל שנה).
זהו גן פרטי הממוקם בגבעות מחוץ לקיטאקיושו (צפון מחוז פוקואוקה).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הוקאידו Hokkaido
זהו אתר חובה לעלייה לרגל של חובבי הטבע. השדות מציגים צבעונים באביב, שדות לבנדר בקיץ, קוסמוס בסתיו ועוד הרבה פרחים צבעוניים לאורך כל השנה.