אנחנו מה שאנחנו אוכלים, אבל איך הארוחות שלנו משקפות אותנו בפועל? כדי לגלות זאת, הצלם גרג סגל טייל ברחבי העולם כדי לצלם סדרת תמונות של ילדים מתרבויות שונות, המוקפים במזון שהם צורכים. במהלך 3 שנים ביקר הצלם ב-9 מדינות (ארה"ב, הודו, מלזיה, גרמניה, צרפת, איטליה, סנגל, איחוד האמירויות הערביות וברזיל) ותיעד את ממצאיו בספר בשם Daily Bread - מה ילדים אוכלים ברחבי העולם. "התמקדתי בילדים מכיוון שהרגלי אכילה מתחילים אצל צעירים ואם לא מתרגלים לדיאטה בריאה כשאתה בן 9 או 10, זה הולך להיות הרבה יותר קשה כשאתה מבוגר יותר", אמר גרג. 

 

פרויקט Daily Bread של הצלם gregg segal עוסק בצריכת מזון וביצירת פסולת. "התחלתי לצלם את הבן שלי ואת החברים שלו מבית הספר בחצר האחורית של הבית שלי באלטדנה, קליפורניה ואחר כך ילדים משכונות אחרות בלוס אנג'לס ואז החלטתי שפרויקט הצילום התיעודי יהדהד עמוק יותר בהיקף עולמי. המטרה הייתה לייצג מגוון בכל מיקום. אם שיעור ההשמנה במדינה מסוימת היה 25%, התכוונתי לשקף את האחוז הזה במדגם הקטן של הילדים שצילמתי" אומר הצלם "לשחזר את כל ארוחות הילדים היה כמובן אתגר, ילדים ניהלו יומן של כל מה שאכלו במשך שבוע. העברנו אותם לטבחים שרכשו את כל המרכיבים ושחזרו את כל הארוחות. צילמתי עד 5 ילדים ביום והטבחים היו אחראים להכנת מעל 100 ארוחות. אחד הלקחים המפתיעים הוא שהדיאטות האיכותיות ביותר עם אוכל בריא נאכלות לרוב לא על ידי המשפחות הכי עשירות אלא דווקא הכי עניות. בארה"ב, העניים הם הצרכנים הגדולים ביותר של ג'אנק פוד כי זה נוח וזול. אבל במומבאי, עולה 13 דולר לפיצה דומינו בינונית, שהיא הרבה מעבר ליכולתם של רוב האנשים. אביה של הלידה המקומית שצילמתי, מרוויח פחות מ -5 דולר ליום ובכל זאת היא אוכלת תזונה בריאה של במיה, קארי כרובית ועדשים שהיא מכינה מאפס בכל יום בעזרת מבער נפט".
ב -2015 ערכה אוניברסיטת קיימברידג' מחקר המדרג צריכת מזון ברחבי העולם, מהתזונה הנחותה ביותר ומעלה. למרבה הפלא, 9 מתוך 10 המדינות עם התזונה הבריאה ביותר נמצאות באפריקה: התזונה שלהם הורכבה מירקות טריים, פירות, אגוזים, זרעים, דגנים, דגים וקטניות ומעט מאוד בשר (שמתפקד יותר כתיבול) ומעט מזון מעובד.

 

Adveeta Venkatesh, 10 Years Old, Mumbai, India

 

Anchal Sahani, 9, Chembur, Mumbai, India

 

Beryl Oh Jynn, 8, Kuala Lumpur, Malaysia

 

Davi Ribeiro de Jesus, 12, Brasilia, Brazil

 

Frank Fadel Agbomenou, 8, Dakar, Senegal

 

Greta Moeller, Hamburg, Germany, 7

 

Isaiah Dedrick, Long Beach, Ca

 

June Grosser, 8, Hamburg, Germany

 

Leona “Nona” Del Grosso Sands, 6, Glendale, Ca

 

Meissa Ndiaye, 11, Dakar, Senegal

 

Paolo Mendolaro, 9, Belpaso, Sicily

 

Rosalie Durand, 10, Nice, France

 

Sira Cissokho (11 yrs old) Dakar

 

Siti Khaliesah Nataliea Muhamad Khairizal, 9, Kuala Lumpur, Malaysia

 

Tharkish Sri Ganesh (10) And Mierra Sri Varrsha (8), Kuala Lumpur, Malaysia

 

Yusuf Abdullah Al Muhairi, 9, Mirdif, Dubai, Uae