ארבעת הסניפים החדשים של 'פסטה פיורי', עוצבו על ידי משרד 'אנריקו סגרה אדריכלים' בקונצפט של מטבח פתוח. הרשת מתבססת על מפעל פסטה טרייה, אשר רכש את הידע והניסיון מחברה משפחתית ותיקה בלאציו שבאיטליה. בחודשים האחרונים הושקו ארבעה סניפים של הרשת (בשרונה מרקט בת"א, בירושלים, ביקום ובכפר סבא).

 

פסטה פיורי 2
מפעל הפסטה משווק את מוצריו למסעדות יוקרתיות בארץ, אך כאן המטרה הייתה ליצור אווירה שונה – הגשת מוצרי החברה בתוך מעטפת שרות חמה וידידותית, ופחות יוקרתית ורשמית, כיאה לבר פסטה ישראלי – נגיש, מהיר, רענן וצעיר, באווירה ביתית, חופשיה ומזמינה. אווירת החגיגה סביב הטבחים, הדי הפסטה וריח השום, בליווי כוס יין טוב או בירה איטלקית, ההופכים את המקום לבר של ממש.
העיצוב עושה שימוש בחומרים טבעיים – שילוב עץ אלון בעיבוד מעושן ועץ אלון צבוע במברשת, פחים מושחרים ואלמנטים מברזל ועץ, משטחים מטראצו צבעוני ורצפות באבן בהנחת פיש בונד הקלאסית. חלק מהסניפים נבנו על ידי בעלי מקצוע מקומיים בארץ, וחלקם (כמו הסניף שבשרונה מרקט), תוכננו במשרד בישראל אך נבנו באיטליה תחת פיקוח ישראלי, והובאו לארץ רק אחרי שהורכבו ונבדקו על ידי משרד 'אנריקו סגרה אדריכלים' באיטליה. בישראל, עדיין לא נהוג לרכז את כל מעגל הייצור במפעל אחד, אך שיטת עבודה זו מאפשרת לבצע תחת קורת גג מקצועית אחת את כל העבודות הדרושות (מסגרות, נגרות, נירוסטה, קירור, ציוד מטבח, אינסטלציה, חשמל, תאורה וגימורים) באופן היעיל ביותר, ולבצע בקרת איכות לפני ההגעה לאתר, וכל זאת תחת אותו מפעל בודד באיטליה.