ללקוח המעניק הדרכה במכירות ופיתוח עסקי ומרצה בפני חברות גדולות ועסקים קטנים ובינוניים, תוכנן מרכז בן כ-350 מ"ר בפתח תקווה, בו מתקיימות הרצאות ופגישות ייעוץ עסקי. לרשות הבאים עומדת ספריה וגם ספריה דיגיטלית חינמית.

 

במקום שני חדרי הרצאות היכולים להתפצל על-ידי מחיצה אקוסטית ומכילים יחדיו 120 מושבים, חדרי ייעוץ עסקי פרטיים להשכרה לפי שעה ומרכז מכירות ראשי.
מטרת המעצבים הייתה לייצר מקום שהוא בית, מקום מזמין ונעים לשהות בו. היה צורך לשלב בין שני סוגי המשתמשים העיקריים במקום – העובדים הקבועים של מרכז המכירות מול הקהל המתחלף שמגיע להרצאות וייעוץ עסקי, להצליח לתת לכולם תחושה ביתית ונעימה ועם זאת לשמור על הפרטיות של העובדים הקבועים.

 

 

החלל המרכזי – "הסלון" ממוקם במרכז החלל והפונקציות השונות מקיפות אותו מכל צדדיו ונצפות ממנו, הסלון מרכז את כל הפונקציות ומשמש גם כפואייה בכניסה לאולמות הרצאות וכן בהפסקות. בסלון יש פינות ישיבה, ספריה משולבת דיגיטלית לשימוש המבקרים וכן מטבח מאובזר.
החללים השונים המקיפים את ה"סלון" מופרדים ממנו על-ידי קיר היקפי שחור ומחיצות זכוכית שקופות. הקונספט העיצובי שואף להדגיש את הייחודיות של כל אחד מהחדרים באמצעות קיר אחורי הצבוע בגוון אחר (במקרה הזה בפלטת גוונים מעושנים) הגוון הייחודי של כל חדר חודר דרך המחיצות השקופות אל החלל המרכזי אשר מורכב מרהיטים שונים בסגנונות סונים ולכל גוון רקע בחדרים יש רהיט עם צבע תואם, כך למעשה מתקיים המפגש ויזואלי צבעוני בין החללים החיצוניים ל"סלון". הצבע השחור "חוצה" את החלל ומהווה מסגרת בין החדרים לסלון. שאר הצבעים והחומרים מאד ניטרליים כדי להדגיש את הייחודיות של הצבעוניות שנבחרה.

 

 

בכדי לתת למבקר תחושה ייחודית כבר מהצעד הראשון, חופה הקיר המרכזי במבואת הכניסה בחיפוי "קריאטרה" (אבנים מאדמה בפיתוח ישראלי) אשר ניתן להרכיב מהן מורפולוגיה וצבעוניות ייחודיים. הצורניות של החיפוי מדגישה את התנועה פנימה אל תוך החלל המרכזי.
החלל נמצא בבניין משרדים בפ"ת והיה גן ילדים בעברו. החלל בין הרצפה לתקרת הבטון הוא מאד נמוך – 258 ס"מ והרצפה ללא מילוי לכן אין אפשרות להעביר מערכות דרכה. הפתרון היה יצירת "מעטפת טכנית" – העברת כל המערכות (מיזוג אויר, חשמל, תקשורת, ספרינקלרים) בתקרת חדרי הייעוץ ומשרד המכירות וכך אנו מאפשרים לאזורים הציבוריים לקבל גובה מקסימלי.

תכנון ועיצוב פנים: ARCHITECTWO
קבלן מבצע: איירלדום- אורי דורון
נגרות: שראל עוז
ריהוט: סול אנד פפר
מערכות תקשורת ואודיו וידאו: deepswitch – עומרי צפר
קיר כניסה: קריאטרה
שילוט: MS DESIGN