זוג אנגלי צעיר, Frances & John Canning, מנהלת מספרה וסוכן מוצרים למספרות, עמדו להינשא במרץ 2012 ושכרו את בית העירייה של מנצ'סטר, כדי לערוך בו את חתונתם. הם גילו כי במקרה, ביום חגם, תבקר בעיר מלכת אנגליה, באירוע מכובד בסמוך. "הבה נזמין אותה לחתונה שלנו", הם אמרו זה לזו בהיתול וכמעשה של שובבות, אף ניסחו הזמנה לארמון בקינגהאם והזמינו את המלכה להצטרף להצטרף למסיבת נישואיהם "את תהי כאן לידנו, אז אם יהיה לך רגע פנוי, תקפצי גם אלינו".

הם הופתעו לטובה כאשר קיבלו תשובה מנומסת מהארמון, שהודה להם על ההזמנה.
היום החגיגי הגיע והחתן והכלה יצא לברך את שורת אורחיהם, כאשר מצאו את 40 אורחיהם, בוהים בתדהמה במלכת אנגליה והנסיך פיליפ, יחד עם לורד ראש העיר, מצטרפים אליהם כדי לברך את הזוג הטרי. “זה היה כאילו מתוך חלום”, סיפר הזוג אחר כך “המלכה שאלה איך אנחנו מרגישים ובירכה אותנו. הנסיך פיליפ שאל לאן אנחנו יוצאים לירח הדבש שלנו. הם ידעו את שמותינו ואת כל הפרטים, ברור שהם קיבלו תדרוך לגבינו. זו אחת המתנות הכי טובות שאפשר לאחל להן”.
אורחת של בני הזוג, היילי פיצפטריק, הוסיפה “פתאום המלכה והנסיך פיליפ עמדו שם לפנינו. כל כך הופתעתי שדפקתי את הראש במשקוף הכניסה – המלכה הסתכלה עלי ושאלה אם אני בסדר”.

 

 

 

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית השראה
+כתבות מומלצות
המדומיין ניראה אמיתי, אצל האמנית Alex Prager
השראה
המדומיין ניראה אמיתי, אצל האמנית Alex Prager
  הקריירה של הצלמת והקולנוענית זוכת האמי, החלה בצורה צנועה, כאשר התחילה לצלם בגיל
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
השראה
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
מסעות הפרסום של הבלט של הונג קונג, תמיד הפתיעו במקוריותם המפתיעה: לציון יום השנה
פרארי אמריקאית: Corvette 2024
השראה
פרארי אמריקאית: Corvette 2024
בסרט “Wild at Heart”, אומר sailor (ניקולאס קייג’) על מעיל עור הנחש שהוא לובש: