D+Art

 

פינה בגלריה d+art באולם התצוגה של פיטרו הכט. 800 מ”ר של עיצוב ואמנות איכותיים


אמנות ישראלית מעוצבת לאדריכלות
D+Art פרויקטים

הגלריה יוצרת, מייצרת, מזמינה ומספקת אמנות מקורית לפרויקטים, חללים ולמקומות ומעניקה מעטפת אמנותית לסביבות ומרחבי אירוח, עבודה, שירותי בריאות, עיצוב תאגידי ומגורים – כדי להפוך כל חלל לחוויה וליצירת סביבות מעוררות השראה וחוויית קנייה.
באמצעות קבוצת אמני הבית שלנו, אנו מעמידים לרשות מעצבי פנים ואדריכלים שפה עיצובית ואובייקטים מעוצבים ואמנותיים, שיוצרו על ידי יוצרים ייחודיים – ומותאמים אישית וספציפית לפרויקטים

 


 

השירותים שלנו

אנו ב-D+Art אוצרים מעטפת אמנותית לסביבות ומרחבי אירוח, עבודה, שירותי בריאות, עיצוב תאגידי ומגורים – כדי להפוך כל חלל לחוויה וליצירת סביבות מעוררות השראה וחוויית קנייה.
העבודה נעשית בשיתוף פעולה הדוק עם היזם, האדריכל, המעצב – כמענה לצרכים העיצוביים והמיתוגים של כל חברה.
בין אם זה בית מלון היוקרתי בעולם או צימר בגליל, אנחנו איתכם שם מהניצוץ הראשון של הקונצפט ועד להתקנה הסופית של התרגום האמנותי שלו. השירות שלנו, כולל ביצוע ולוגיסטיקה, של אספקה והתקנה של כל השלבים, במקצועיות ובזמן, לפרויקטים המורכבים ביותר, תוך הקפדה על עמידה בתקציבים. שום רעיון לא פרוע מדי או קטן מדי או גדול מדי.
אמני הבית הם המנוע היצירתי שלנו, מה שנותן לנו את היכולת ליצור אמנות מותאמת אישית ממש כאן בסטודיו שלנו, במגוון של התמחויות (פיסול, ציור, איור, עיצוב גרפי, צילום, הרשימה עוד ארוכה). אנחנו יכולים לספר כל סיפור בכל סגנון, כי אמנות גדולה שייכת לכל מקום.
העבודה שלנו כוללת: פיתוח קונספט אמנותי, יצירת אמנות בהתאמה אישית על ידי אמני הבית שלנו ו/או בחירת אמנות מקומית (אנחנו עובדים אך ורק עם אמנים ישראליים, כעקרון) ואוצרות, ניהול קשרי אמנים, הסדרת זכויות יוצרים, ניהול הפקה, הדפסות, מסגור, העמדה והַתקָנָה.

 

אוצרות אמנותית במסעדת בית מלון

פינת קפה במלון בוטיק

 


מקומות אירוח

אנו יוצרים חיבור רעיוני של העיצוב האמנותי, עם הזהות ההיסטורית והתרבותית של כל מקום אירוח, של סיפור הנושא שלו, כדי לוודא שהמקום שלכם מתחבר לסביבה המקומית, אבל גם בולט ומבדל את עצמו מהמתחרים.
שרותי בריאות
אנו מודעים היטב לקשר בין עיצוב הסביבה החזותית, לבין תהליכי הריפוי. תכניות האמנות שלנו שאצרנו בקפידה עבור מוסדות בריאות וחללי מגורים למבוגרים, משפיעות חיובית ונועדו לספק סביבה מיוחדת של מרגוע וריפוי.
סביבות עבודה
עבור הלקוחות הארגוניים שלנו, אנו אוצרים מעטפת של אמנות בהתאמה אישית, שהיא יצירתית ומשכנעת, כדי לחזק את המסר של המותג שלך. אמנות יכולה לעשות הרבה יותר מאשר רק לספק סביבת עבודה נעימה; היא מספקת אמצעי להעביר חזותית את המהות של ערכי החברה שלך והתרבות שלה. אנו נהפוך את המיתוג שלך ליצירת אמנות.
מגורים
אמנות עושה יותר מאשר קישוט המרחב הציבורי של מגדלי מגורים; יש לה את הכוח לחזק את הזהות והמטרה של הבית שבו היא ממוקמת. תשומת לב זו לאמנות, מסייעת לדיירים פוטנציאליים לרצות לבנות כאן אצלכם את חייהם ואת חייהם החברתיים.

 

Chris Wolston

rrres/ Oaxaca / Barcelona

 

מי אנחנו
D+Art הינה זרוע האמנות של d+a, חברת התוכן האיכותי הגדולה בישראל, בעיצוב ואדריכלות. המספקת תוכן למאות חברות נדל”ן, אדריכלים ומעצבים, בין היתר באמצעות מגזין דומוס d+a, אירועים ותערוכות.
האוצר ראשי הוא היזם גיורא אוריין, אשר יצר מפעלים חלוציים הבולטים בתחומם, אשר עשו לקידום היצירה הישראלית בארץ ובעולם וחיברו אדריכלות, עיצוב ואמנות, לנדל”ן ושווקים מסחריים. אוריין הקים את חנות העיצוב הישראלי הראשונה בישראל (רמה”ש, 2000) ואחריה את חנות העיצוב סוהו (2004), חנויות הרובע ביפו, לצד פעילות ציבורית לקידום ענף התכנון והעיצוב, כמייסד תחרות “אות העיצוב הישראלי“.
אמני הבית לצד ספריית האמנות שלנו, מעמידים לרשות היזמים, מעצבי הפנים ואדריכלים, אומנות בלעדית של יוצרי הבית הייחודיים שלנו, בהתאמה אישית וספציפית לפרויקטים (ציורים מקוריים, ציפוי קיר בהדפסה אישית, פיסול מותאם). אנו מחברים שווקים, אמנים ובעלי מלאכה, לקידום אמנות נגישה במחיר סביר.

 

יצירות אמנות של גלריה d+art משולבות באולם התצוגה של פיטרו הכט

 

פניית אמנים ושיתופי פעולה:
אוצרות וניהול פרויקטים: גיורא אוריין
ורד רייזינגר  da.magazine.office@gmail.com
אנא פנו באימייל בצירוף תיק עבודות ותענו בהקדם

כיצד יצירות אמנות משפיעות על חללי פנים
מבט על תפקידה של האמנות בחללי פנים והשפעתה המיטיבה על הלקוחות, העובדים וזהות החברה.

לסביבה השפעה גדולה על הרגשות ומצב הרוח של הלקוחות והעובדים והשפעה על שביעות רצון הלקוחות והנאמנות שלהם למותג.
חשיפת אמנות במרחב פיזי היא יותר מסתם יצירת סביבה אסתטית מושכת. מחקרים מוכיחים שלאמנות יש השפעה מועילה על המצב הנפשי והבריאותי שלנו. היא תורמת להפחתת מתח ודיכאון, לצד גירוי אינטלקטואלי חשוב. מחקרים הראו שעובדים במשרד מועשר באמנות, יכולים להגדיל את תפוקתם עד 37%.
אמנות יכולה להיות דרך לבטא את זהות החברה. אמנות ועיצוב הפנים יכולים לשקף גם את זהות הארגון ואת מטרתו וחזונו.
במקומות אירוח, אמנות היא דרך להתחבר לסביבה הגדולה יותר, להציע חוויה מקומית וגם תחושת בריחה. אמנות מקומית תביא מגע תרבותי מחבק, קהילה וסולידריות, המאפשרים ללקוחות ליצור אינטראקציה ולהתחבר עם הסביבה המקומית. בענף המלונאות במיוחד, מלונות קונספט רבים הצליחו להפגיש בין מקומיים ותיירים, ליצור סביבה מסבירת פנים ומקום להתכנסות קהילתית.
בסופו של דבר, יצירת חוויה מסבירת פנים באמת היא למעשה אומנות בפני עצמה.

 

האמנים שלנו

 

רבקה סביניר

 

מירב שר

 

ויויאן סהר

 

אילן בשור

 

שרון בריל

 

דפנה סרוסי

 

רמי זאבי

 

אלישבע צבר