אפשר לבלות שלושה או ארבעה ימים במוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע, המוסד בן 140 השנים ועדיין לא להספיק לראות את כל מאובני הדינוזאורים, המטאוריטים, הפרפרים, הלטאות, היהלומים והחפצים ההיסטוריים שיש לו להציע. אבל בארונות הארכיונים, במחסנים ובמרתפים האחוריים, יש מגוון מסחרר לא פחות של דברים מדהימים.

אוספים, כמו אלפי ציפורים חנוטות, פרפרים, יונקים או צדפים ואפילו מגירות עם אלפי עכברים – במוזיאון National Museum of Natural History, בארה”ב, אשר נמצאים מאחורי הקלעים ואינם מוצגים לציבור – הוא הרבה יותר גדול ממה שנמצא בתצוגה. צוות הסמיתסוניאן במוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע, שיתף בחביבות את תמונות הצוות שלהם ונתן לנו הצצה מה נמצא בכל המגירות והארונות מאחורי הקלעים. האוספים של NMNH נועדו לאפשר למוזיאון לתרום למענה על שאלות מדעיות ולמלא תפקיד בקידום הידע המדעי, טיפול בסוגיות חברתיות והגברת האוריינות המדעית.
148 מיליון חפצים נמצאים באוספים ומהווים את אחד מאוספי הטבע הגדולים והמקיפים בעולם. אוספים אלה הם כלים מכריעים בהבנת מגוון החיים על פני כדור הארץ ואת הגיאולוגיה והכימיה של כוכב הלכת שלנו ושכניו במערכת השמש.

קראו גם על האדריכלות של המוזיאון

 

 

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית מקומות
+כתבות מומלצות
ספא ​​הוליסטי בתוך הר היווני: Euphoria Retreat
תרבות
ספא ​​הוליסטי בתוך הר היווני: Euphoria Retreat
      הספא החצוב בהר, מתפרש בשטח 3,000 מ”ר (תכנון DecaArchitecture עם Natalia
בריכת שחייה בתוך סביבה של קרחונים: The Blue Lagoon
תרבות
בריכת שחייה בתוך סביבה של קרחונים: The Blue Lagoon
                           
המבנה האסטרונומי Jantar Mantar, בניו דלהי
תרבות
המבנה האסטרונומי Jantar Mantar, בניו דלהי
  העיר הוורודה ידועה בארמונות, במבצרים ובמבנים העתיקים שלה ואחד מהם הוא מצפה הכוכבים