כפר משחקים ונופש בן 89 דונם במרכז פלורידה, פועל ללא מטרות רווח ומארח ילדים עם מחלות מסכנות חיים וסופניות, יחד עם משפחותיהם, לחופשות בנות שבוע ללא עלות. האתר מעניק להם שבוע מאושר מהאגדות, של הגשמת משאלות והזדמנות עבור המשפחות הללו, לצחוק יחד, לשחק וליצור זיכרונות מהנים משותפים, הרחק מאשפוז בבתי חולים וטיפולים רפואיים לא נעימים. עולם אחר לגמרי שהוא נטול דאגות, מכיל ותומך.

הסיפור של Give Kids The World התחיל בילדה קטנה בשם איימי, משאלה ורצון של אדם אחד להגשים את המשאלה הזו.
איימי חלתה בלוקמיה ומשאלתה הייתה להספיק לבקר בפארק השעשועים של אורלנדו. מאחר ומשפחתה הייתה חסרת אמצעים, היא פנתה למלונאי ובעל פארק מפורסם, כדי לאפשר שהות חינם לאיימי ולמשפחתה. למרות שהמלונאי נענה ברצון, לא עלה בידה של המשפחה להתארגן במועד ואיימי נפטרה, מבלי שמשאלתה תתגשם.
המלונאי Henri Landwirth שמע על המקרה וכדי להבטיח שמקרה כזה לא ישנה, הוא הקים את אתר הנופש, המדורג בארבעה כוכבים ואשר אירח ב-38 שנותיו יותר מ-177,000 משפחות מכל רחבי ארה”ב. הכפר ממשיך ומתקיים הודות לתמיכתם של תורמים נדיבים ושותפים קהילתיים, כמו גם אלפי מתנדבים נלהבים, שתורמים מזמנם וכישרונם בהגשמת משאלות.
המייסד גייס את תמיכתם של עמיתים בתעשיות האירוח והתיירות, כדי לסייע לו להביא את המשפחות המיוחדות הללו למרכז פלורידה, תוך 24 שעות במידת הצורך.
“הטיול שלנו ל-GKTW היה היה כל מה שחלמנו עליו ויותר מזה”, כתבה אם, שבתה בת ה-9, לילי, חולה בטיי-זקס, מחלה סופנית “לילי ואחותה בילו את השבוע בצחוק, משחק ופשוט היו ילדות. יצרנו זיכרונות שנוקיר ונחזיק קרוב ללבנו”.
מקור: GKTW.org

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית מקומות
+כתבות מומלצות
עיר פינית משמיעה מוסיקה קלאסית כדי להרחיק חוגגים צעירים פרועים
מקומות
עיר פינית משמיעה מוסיקה קלאסית כדי להרחיק חוגגים צעירים פרועים
הרשויות ניסו שיטות שונות לפזר את בני הנוער, אך ללא הועיל, זאת, עד שלפני
העצים המהלכים בכפרים של איטליה
מקומות
העצים המהלכים בכפרים של איטליה
מדי פברואר, נכנסים עשרות הגברים ליער ומגיחים ממנו כשהם לבושים מכף רגל ועד ראש
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
מקומות
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
מסעות הפרסום של הבלט של הונג קונג, תמיד הפתיעו במקוריותם המפתיעה: לציון יום השנה