הפשטות באה לידי ביטוי בבית הנופש האיטלקי Villa Cardo, המציע שלווה בין מטעי הזיתים בכפרים של פוליה, בסמוך לעיירה Carovigno. האדריכלות נעשתה על ידי Studio Andrew Trotter, בשיטות בנייה מסורתיות ובחומרים השייכים למקום, המבנה מתוכנן כמספר קופסאות המוערמות זו על גבי זו והוא מתפרש על פני שני מפלסים.

"רצינו לשמור על הפשטות של הבית, כמו זו של הבתים המקומיים הישנים, קוביות לבנות שיש להם תחושת עבר, שמשתלבים יפה בין עצי הזית" אומר האדריכל. חללי הפנים שלווים ומינימליסטיים, מאובזרים בפשטות, רצפות אבן, קירות חיוורים ותקרות מקושתות. חלונות עם מסגרות שחורות ממסגרים נופים של של מטעי זיתים ועצי שקד.
וילה קרדו מתפרשת על פני דונם ויש בה 3 חדרי שינה. היא זמינה להשכרה והאורחים יכולים ליהנות ממרפסת גג עם נוף לים – כ-7 ק"מ משם. במבנה בריכה פרטית, מטבח חיצוני עם תנור עצים, טרקלין ומרפסת וכל זה לפני שמסיירים בחיק הטבע הפוגלי. בצמוד לבית הראשי ישנו בית כפרי ישן, שיכול לארח 2 אורחים נוספים. Carovigno היא העיירה הקרובה ביותר ו-Ostuni נמצאת רק 15 דקות נסיעה משם. הבית נמצא 15 דקות משדה התעופה של ברינדיזי ושעה משדה התעופה של בארי.