19/09/2019 17:00 - 22:00 אוניברסיטת תל אביב

כל רעיון, קטן או גדול, יכול להפוך להמצאה הבאה שתשנה את העולם. היריד המדעי של אוניברסיטת תל אביב מתקרב וכולם מוזמנים! הפעילויות פתוחות לקהל הרחב, ללא תשלום!

השנה ייערך ליל המדענים ה-14 של האוניברסיטה בסימן הרעיונות שלא נשארים במגרה, אלא הופכים למציאות. בקמפוס תמצאו מתחמי פעילות שונים, מופע מרכזי מרהיב לכל המשפחה, ניסויים והדגמות מדעיים לכל הגילאים, הרצאות מקוריות ומרתקות מפי מיטב החוקרים של האוניברסיטה ועוד.

לאתר האירוע : http://bit.ly/science-night-2019

פעם בשנה, כולם מוזמנים להיות מדענים לערב אחד. במסגרת ליל המדענים תוכלו לקבל טעימה מהעבודה המדעית שמתרחשת אצלנו באוניברסיטה כל יום.

מה זה ליל המדענים?
במשך ערב אחד, פותחים מוסדות אקדמיים, ברחבי אירופה וגם אצלנו בישראל, את דלתות המדע בפני הציבור הרחב. ליל המדענים הוא יוזמה של האיחוד האירופי, שמטרתה לאפשר לכל אחד המתעניין בתחומי הידע הנלמדים באוניברסיטאות ובמוסדות מחקר להפגש עם מדענים ומדעניות ולחוות קצת ממה שעושים חוקרים מדיסציפלינות שונות, במפגש ישיר ובגובה העיניים.

ליל המדענים באוניברסיטת תל אביב
אצלנו באוניברסיטה חוגגים את ליל המדענים כבר 14 שנים ברציפות. בשנים הקודמות הגיעו לקמפוס יותר מ-10,000 מבקרים שהצטרפו אלינו לסדנאות, הדגמות, הרצאות ופעילויות חוותיות לכל הגילאים.