09/02/2018 00:00 - :

Ambiente תערוכת מוצרי הצריכה המקצועית הבינלאומית בפרנקפורט

9-13.2.18 Frankfurt am Main

Ambiente היא הצומת העסקי של יצרני ומשווקי מוצרי הצריכה בעולם. התערוכה מהווה את הפלטפורמה המובילה בתחום עיצוב המוצר ומהווה מוקד ההזמנות לשנה כולה. Ambiente מתרכזת ב-3 קבוצות של מוצרי צריכה ושירות: הסעדה, סביבת מגורים ומתנות. התערוכה מקשרת בין מוצרי צריכה וחדר האוכל, מטבח, מוצרי צריכה לבית, מוצרי צריכה יוקרתיים ועיצוב פנים.


ב- 2017 משכה Ambiente לפרנקפורט 4,460 מציגים מ- 94 מדינות שונות, שהציגו חידושים במוצרים ושירותים על פני שטח של כ- 308,000 מ"ר למשך 5 ימים. מתוכם הציגו 25 חברות ישראליות ו-2 חברות מהרשות הפלשתינאית. מתוך 141,000 המבקרים מ- 154 מדינות, הגיעו מישראל 1,289 ומפלשתין 56 אנשי מקצוע ביניהם, יבואנים, בעלי חנויות, אדריכלים ומעצבי פנים.

 

2017_Ambiente
הולנד היא השנה המדינה השותפה השביעית של Ambiente בתחום מוצרי הצריכה. " זוהי מדינה אשר ידועה בעיצוב יוצא הדופן שלה שהוא באותו הזמן גם מינימליסטי וניסיוני ובנוסף חדשני ולא קונבנציונלי" אמרה סגנית נשיא Ambiente , הגברת ניקולט נאומן. ביתן התדמית של המדינה השותפה תכסה טווח רחב של מוצרים מיוחדים בעלי עיצוב יוצא דופן. את הקולקציה אצר המעצב ההולנדי רוברט בראוזנר, מעצב תעשייתי אשר הופך מוצרים רגילים לפריטים יוצאים מגדר הרגיל, לא רק בצורתם אלא גם ביעילותם. מוצריו מצטיינים בשימוש פשוט ועיצוב ייחודי. האייטם המרכזי בתערוכה הוא ביתן ענקי עם דפוס של קווים גיאומטריים וצבעים בהירים. העיצוב הוא מחווה ל" DE STILL ", התנועה האומנותית ההולנדית אשר יוסדה לפני 100 שנים

העולם המשתנה של הסחר
איזור חדש ומיוחד ב- Ambiente יתרכז בשינויים בתחום הסחר. התצוגה מראה את השינוי המתרחש כשנקודת המכירה היא גם נקודת התנסות. האזור ידגיש איך המוצרים המוצגים יכולים למשוך יותר תשומת לב בעידן הדיגיטלי.
1,500 חברות מ- 55 מדינות שונות יגיעו להציג את הפיתוחים שלהם בתערוכה השנה. מכיוון שקיים מגוון רחב של מציגים מכל העולם, ניתן ליצור קשרים מהירים עם חברות ממדינות זרות כמו סין, הודו, אינדונזיה, דרום קוריאה, הונג קונג, מרוקו, הפיליפינים, דרום אפריקה ווייטנאם ועוד. התצוגה מאפשרת למבקרים ליצור קשרים ארוכי טווח ישירות עם היצרנים.

מצגות מרגשות וטיפים חשובים: Ambiente Academy
במהלך כל התערוכה, האקדמיה של Ambiente תספק תובנות חשובות בנוגע למצב השוק כיום ולפיתוחים חדשים. מומחים רבים ירצו בנושאים אלו. הם יסבירו גם מה הן האסטרטגיות הטובות ביותר בתחום e-commerce. בפעם הראשונה יערך באולם ההרצאות שיחות טרנד ומצגות בתחום האופנה, תכשיטים ואביזרי אופנה.


פגוש את אנשי הקשר הנכונים- Business Matchmaking – קישור בין יצרנים וקניינים עוד לפני התערוכה. המבקרים יכולים לראות מי מציג ויכולים ליצור איתו קשר. בנוסף המציגים רואים מי מגיע ויכולים להזמין אותו באופן אישי לביתנם. פלטפורמת Online חדשה ופשוטה לתפעול זמינה ומסייעת לתכנון הפגישות המוזכרות לעיל. בנוסף צוות ה- Matchmaking אף מציע סיוע אישי לכל יצרן\קניין למצוא את אנשי הקשר הרלוונטיים.


כמו תמיד Ambiente 2018 תציג את הטרנדים החדשניים ביותר בתחומי ההסעדה, בישול, סביבת מגורים ומתנות. הסטודיו היוקרתי והאופנתי לעיצוב Stilbüro bora.herke.palmisano  חקר את ארבעת "הטרנדים המרכזיים" ויציג אותם באירוע מיוחד ומרכזי בתערוכה.
ה "Ethical Style Guide" יספק מידע מקיף בנושאי קיימות ואתיקה לגבי יצרני מוצרי הצריכה בתערוכה.


קניינים המחפשים אחר מוצרים חדשניים וייחודים ייהנו מהכישרונות המציגים ב- Next . Next אף יסייע לעסקים צעירים ויצירתיים המבקשים לבסס את מעמדם. אותם עסקים חדשים ייקחו חלק בתוכנית המימון של Ambiente ויוכלו להציג את הקולקציות הראשונות שלהם.
כמו בכל שנה גם Ambiente 2018 תעניק במה למספר טקסי פרסים יוקרתיים. " The German Design Award " יוענק ביום הראשון של התערוכה והמבקרים יוכלו לראות את המוצרים הזוכים בהצגה מרשימה ומושכת במיוחד.