דירת נופש יפהפייה באילת, שנרכשה כהשקעה ומתפקדת כדירת AIRBNB. שי דוד שהופקד על העיצוב, החליט למזג את הים, שנמצא ממש מעבר. כך שהתוצאה היא דירה קלילה, אוורירית, נעימה, שהחופש מורגש בה מכל עבר והסגנון הנבחר על פי המעצב הוא סקנדינבי- ים תיכוני.

דירת הנופש בת 45 מ”ר, ממוקמת במתחם הנופש SEA SIDE באילת בסמוך לים, שמשלים את חווית הנופשים עם שלל פינוקים, בריכה, קרבה לים. לדברי המעצב שי דוד “הדירה תוכננה כלופט זוגי, אופן ספייס נעים, שמכל עבר משדר אווירת חופש. העיצוב הנבחר הוא סקנדינבי, עם שימוש עדין בעץ, צבעוניות טבעית בגווני אדמה שמנת ולבן, תוך חשיבה על כל פרט ופרט, וכמובן ומעל לכל המיזוג של העיצוב עם הים”.
עוד כוללת הדירה את כל הפסיליטיס לזוג הנופשים, בתוך כך מטבחון קטן ופרקטי, סלון אינטימי, חדר שינה מפנק עם מצעי כותנה משובחים, מסך טלוויזיה מסתובב המשמש את בני הזוג גם בזמן רביצה בחדר השינה וגם בזמן ישיבה ושהות בסלון. השימוש בטקסטיל גם הוא ניכר , עם וילונות נשפכים שמלטפים את הים, ריפודים נעימים, והרבה שימוש בעץ.
המרפסת ממשיכה את הקו העיצובי בסגנון הסקנדינבי – ים תיכוני עם כסאות מפנקים שצופים כמובן לים. בדירה הושם דגש גם על אקססוריס, פרטי אמנות טבעיים שמתכתבים עם העיצוב והים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית עיצוב פנים
+כתבות מומלצות
היהלום שבכתר: מבית רעוע לבית מרגש ומזמין
עיצוב פנים ישראלי
היהלום שבכתר: מבית רעוע לבית מרגש ומזמין
  בתוך כך האדריכל בועז שניר שהיה אמון על האדריכלות, עיצוב הפנים והתכנון, ביצע
מפנטהאוז לדופלקס ב-5 חודשים
עיצוב פנים ישראלי
מפנטהאוז לדופלקס ב-5 חודשים
  מעצם היותן, רובן ככולן של המשפחות מתפקדות כמערכת דינמית שמשתנה באופן תדיר –
דבר נציבות הסחר האיטלקית
עיצוב פנים ישראלי
דבר נציבות הסחר האיטלקית
    קוראים/ות, אדריכלים/ות ומעצבים/ות יקרים/ות, לאור החברות העמוקה והמתמשכת בין איטליה וישראל, אני