לפני כ-16 שנה החליט ארז אלקיים להגשים חלום: אלקיים, בוגר הפקולטה להנדסת תעשיה וניהול בטכניון ומנהל היצור ב"מטבחי רגבה" – פשט את מדי השרד של מנכ"ל והקים נגריה. באמצעות נגרית האומן "נגר בכפר", הוא מגשים כיום את חלומם של אחרים ומלביש בעץ בתים שלמים במגוון סגנונות.

ארז אלקיים שימש כמנכ”ל בתעשיית הייצור, עד שהחליט להגשים את החלום שלו ושל אחרים, באמצעות הנגרייה “נגר בכפר” שהקים בנוף הקסום של עמק יזרעאל.

 

IMG_0693

 

לפני כ-16 שנה החליט ארז אלקיים להגשים חלום: אלקיים, בוגר הפקולטה להנדסת תעשיה וניהול בטכניון ומנהל היצור ב”מטבחי רגבה” – פשט את מדי השרד של מנכ”ל והקים נגריה. באמצעות נגרית האומן “נגר בכפר”, הוא מגשים כיום את חלומם של אחרים ומלביש בעץ בתים שלמים במגוון סגנונות.

 

IMG_0766

 

“נגר בכפר” כשמה כן היא, ממוקמת ביקנעם, בנופו הקסום של עמק יזרעאל. הקו הכפרי שפיתחה הנגרייה, מכיל פרטי נגרות ובעיקר צביעה, המעבירים תחושה חמה של נגרות “כמו פעם”. עם זאת, הם יודעים לספק מענה גם לבתים בעיצוב קו נקי עכשווי ומתקדם.

 

IMG_7562

 

זהו מפעל אינטימי עם היתרונות של מפעל גדול. חמישה עשר עובדים מתפעלים מערכת מסודרת של עיצוב ותכנון, ניהול מסודר של שלבי הייצור ועד להרכבה המוצלחת בבית הלקוח. כל תהליכי העבודה נעשים במפעל, כמו ייצור רוב דגמי הדלתות ותהליכי הצבע במצבעה איכותית. עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות מסוגן בענף, העבודה ממוחשבת וכל תהליכי העיבוד עוברים דרך מכונת CNC משוכללת ומדויקת, המתאימה את התכנון לביצוע. לצד המחשוב והמיכון, המעורבות האישית של ארז בכל שלבי התהליך.

 

MeravZo-18.2

 

MeravZo-18.2

 

MeravZo-24.12.15-124new copy

 

MeravZo-24.12.15-127new copy

 

מטבח-קיסריה1

 

מטבח-קיסריה-ארון

 

כתובת: אזור תעשיה יוקנעם – מתחם סולתם
טלפון:  04-9530823
נייד:  052-6307388
פקס:  04-9830416
אימייל:  erez@nagar-bakfar.co.il
אתר: www.nagar-bakfar.co.il

לכל הכתבות בקטגוריית עיצוב פנים
+כתבות מומלצות
היהלום שבכתר: מבית רעוע לבית מרגש ומזמין
עיצוב פנים
היהלום שבכתר: מבית רעוע לבית מרגש ומזמין
  בתוך כך האדריכל בועז שניר שהיה אמון על האדריכלות, עיצוב הפנים והתכנון, ביצע
מפנטהאוז לדופלקס ב-5 חודשים
עיצוב פנים
מפנטהאוז לדופלקס ב-5 חודשים
  מעצם היותן, רובן ככולן של המשפחות מתפקדות כמערכת דינמית שמשתנה באופן תדיר –
דבר נציבות הסחר האיטלקית
עיצוב פנים
דבר נציבות הסחר האיטלקית
    קוראים/ות, אדריכלים/ות ומעצבים/ות יקרים/ות, לאור החברות העמוקה והמתמשכת בין איטליה וישראל, אני