המרכז המסחרי Tokyu Plaza Omotesando Harajuku, נפתח ב-17 באפריל 2024 בצומת Jingumae לאורך רחוב Omotesando במרכז טוקיו. את התכנון מעורר ההשתאות שלו ומושך קהל,  עשו Hiroshi Nakamura & NAP, עם כניסה קלידוסקופית ורפלקטיבית, עטורה מראות ומפלסים המכילים ממרחצאות חמים וציבוריים ועד ספריית מגזינים חינמית ובין לבין גם מדרגות מצולעות במרפסת, היוצרות טרסות לישיבה ומנוחה.

 

המבנה משלב עצים, צמחיה וארכיטקטורה והוא צף מעל שדרת Omotesando, שלאורכה חנויות הדגל של מותגי אופנה בינלאומיים, זהו אחד מרחובות האופנה הבולטים ביפן. השדרה מרופדת משני הצדדים בעצים, היוצרים חופה מעל השדרה. האופי המיוחד של השדרה, נובע מסביבה הממזגת חללים אדריכליים עם חללים מתחת לעצים וזהו גם העקרון האדריכלי של המרכז החדש. עיצוב המשרה אווירה נינוחה שמרגישים בסביבה נוחה, השופעת מקומות ייחודיים וחוויות מנוחה נעימות.
מרחצאות ציבוריים יפניים עושים קאמבק, אבל זו הפעם הראשונה שאחד מהם נפתח בתוך מתחם קניות גדול: Kosugiyu Sento. תמורת 520 ין (12 שקל) בלבד, כל אחד יכול להגיע למפלס המרתף של Harakado ולהירגע במרחצאות.
בקומה השנייה של Harakado נמצא COVER, חלל המצויד בלמעלה מ-3000 כותרי מגזינים, כולם זמינים לדפדוף בחינם. מכותרים עדכניים ועד למגזיני וינטג’ משנות ה-60. החלל מופעל על ידי חנות הספרים Bunkitsu, בשיתוף למעלה מ-30 מוציאים לאור של מגזינים שונים, שמקווים לעורר מחדש אצל המבקרים את אהבתם למגזינים.
יושבים מסביב למדורה: החלל הציבורי HARAPPA בקומה ה-4, מעוצב בהשראת שדה פתוח של צמחייה. במרכזו “מדורת השמש”, מיצב אמנות ציבורי דיגיטלי ענק, 14 אורות נעים המותקנים בתוך “השמש”, נשלטים כדי ליצור את הבהוב המדורה ואת ההוד של השמש.
הקומות ה-5 וה-6 מרכזות דוכני מזון, בתי קפה ומסעדות.
מרפסת הגג בקומה ה-7, היא חלל מפואר ופתוח המשקיף על צומת Jingumae, כמו גם לאתר המרכז השכן Harakado Omohara.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית Made in Italy
+כתבות מומלצות
היהלום שבכתר: מבית רעוע לבית מרגש ומזמין
עיצוב פנים מהעולם
היהלום שבכתר: מבית רעוע לבית מרגש ומזמין
  בתוך כך האדריכל בועז שניר שהיה אמון על האדריכלות, עיצוב הפנים והתכנון, ביצע
מפנטהאוז לדופלקס ב-5 חודשים
עיצוב פנים מהעולם
מפנטהאוז לדופלקס ב-5 חודשים
  מעצם היותן, רובן ככולן של המשפחות מתפקדות כמערכת דינמית שמשתנה באופן תדיר –
דבר נציבות הסחר האיטלקית
עיצוב פנים מהעולם
דבר נציבות הסחר האיטלקית
    קוראים/ות, אדריכלים/ות ומעצבים/ות יקרים/ות, לאור החברות העמוקה והמתמשכת בין איטליה וישראל, אני

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*