"ילדות היא תקופה ייחודית ויקרה בחייו של אדם. אז אנחנו באמת יודעים מי אנחנו ומה אנחנו רוצים. אנו זוכים לחוות אהבה בפעם הראשונה, אהבה אמיתית, זו שאינה מותנית בשום אמצעי. אנחנו צוחקים ומחייכים רק כשאנחנו מתכוונים לזה ואנחנו בוכים אם אנחנו נפגעים, אין מניפולציות ברגשות, אנחנו רק מרגישים. אם אני צריך להשתמש במילה אחת כדי לתאר ילדות, המילה הזו תהיה טוהר.

עם הזמן דברים מתחילים להשתנות ומה שהיה ברור ובהיר, לאט לאט מתחיל להטשטש ולהתעמעם. החברה, התרבות, המשפחה וכל מה שסביבנו מטביעים בתודעתנו פחדים ואמונות מגבילות לגבי מי אנחנו ומי שאנחנו צריכים להיות. לאט לאט אנחנו מתרחקים מעצמנו כדי להפוך לעוד אחד.ת נוסף.ת, עד שיום אחד מתחיל מסע החזרה הביתה. מטרת הדרך הזו היא לחזור למקום בו התחלנו, אך הפעם לדעת את דרכנו הביתה ולהיות מסוגלים לחלוק עם אחרים במה שאנו לומדים בדרך.
עם הצילומים שלי, אני שואף ליצור גשר לילדות, להתחבר לרגשות הקשורים לדברים הפשוטים בחיים, אלה שכאשר רואים דרך עיניו של ילד, הופכים לקסומים.
אני מזמין אתכם למסע שבו כרישים שוחים בכוסות תה, סירות מנווטות דרכן על פני מרק מהביל ודב קוטב חי בקוטב הצפוני עשוי מרשמלו. מסע שבו הכל אפשרי, אפילו להיות הילד הזה שוב”.

Pablo Dona

 

לכל הכתבות בקטגוריית אמנות
+כתבות מומלצות
המדומיין ניראה אמיתי, אצל האמנית Alex Prager
אמנות
המדומיין ניראה אמיתי, אצל האמנית Alex Prager
  הקריירה של הצלמת והקולנוענית זוכת האמי, החלה בצורה צנועה, כאשר התחילה לצלם בגיל
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
אמנות
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
מסעות הפרסום של הבלט של הונג קונג, תמיד הפתיעו במקוריותם המפתיעה: לציון יום השנה
הצלם George Byrne: סינתזה של אורבניות אמריקאית
אמנות
הצלם George Byrne: סינתזה של אורבניות אמריקאית
  הצילומים נותנים כבוד למקורות הצילום האנלוגי, תוך שהם מבקשים לערער על תפיסת המציאות

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*