אמן הרחוב והווידאו, Julien Nonnon, בוחר מדי פעם בנושא, אותו הוא מקרין על קירות בתים בערים ראשיות. כאן הוא בחר למשל, בבירה הצרפתית, להצגת פרויקט אמנות רחוב דיגיטלי עירוני חדש: הוא מקרין זוגות מתנשקים על קירות בתים ברחובות העיר, מזכיר לנו שפאריז היא עיר האהבה.

 

julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-2

 

תערוכת הרחוב שלו חוגגת אהבה. בהשראת משפט של Alfred de Musset: “השפה האמיתית היחידה בעולם היא נשיקה” (the only true language in the world is a kiss), מבקש האמן, באמצעות יצירותיו הפואטיות, לראות את הפאריסאים מכסים את עירם באהבה ומה יפה יותר מנשיקה חסרת בושה בשמי פריז?
הזוגות האוהבים התנדבו להצטלם, בעקבות הזמנה שהפיץ האמן ב”קול קורא”. למעלה ממאה זוגות השתתפו בהרפתקה זו: “מספר האנשים שנענו לפנייה שלי והגיעו לליהוק היה מעבר לציפיות שלי”, מספר NONNON. “שמעתי הרבה סיפורים נוגעים ללב וזכרונות מרגשים של הרבה זוגות, שסיפרו לי את סיפור אהבתם ולמה הם רצו לתרום לפרויקט כזה”.

http://www.juliennonnon.com/home

 

julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-3 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-4 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-5 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-6 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-7 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-8 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-9 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-10 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-11 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-12 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-13 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-14 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-15 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-16 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-17 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-18 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-19 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-20 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-21 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-23 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-24 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-25 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-27 julien-nonnon-from-cannes-with-love-2 julien-nonnon-from-cannes-with-love-4 julien-nonnon-from-cannes-with-love-5 julien-nonnon-from-cannes-with-love-7

לכל הכתבות בקטגוריית אמנות
+כתבות מומלצות
פסלי הבגדים של הצמד Guerra de la Paz
אמנות
פסלי הבגדים של הצמד Guerra de la Paz
                   
גן הקסמים של הפסל Bruno Torfs מאוסטרליה
אמנות
גן הקסמים של הפסל Bruno Torfs מאוסטרליה
שריפה ענקית שהתלקחה ב-2009, כילתה את הגן שיצר, אבל טורפס, שניצל מהלהבות, אמר שהן
האמנית Sachiko Abe  גוזרת נייר וגוזרת, גוזרת, גוזרת
אמנות
האמנית Sachiko Abe גוזרת נייר וגוזרת, גוזרת, גוזרת
האמנית גילתה את התכונות המדיטטיביות של חיתוך הנייר, בתהליך רגוע ומוקפד, במוסד לטיפול בנפש.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*