אמן הרחוב והווידאו, Julien Nonnon, בוחר מדי פעם בנושא, אותו הוא מקרין על קירות בתים בערים ראשיות. כאן הוא בחר למשל, בבירה הצרפתית, להצגת פרויקט אמנות רחוב דיגיטלי עירוני חדש: הוא מקרין זוגות מתנשקים על קירות בתים ברחובות העיר, מזכיר לנו שפאריז היא עיר האהבה.

 

julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-2

 

תערוכת הרחוב שלו חוגגת אהבה. בהשראת משפט של Alfred de Musset: “השפה האמיתית היחידה בעולם היא נשיקה” (the only true language in the world is a kiss), מבקש האמן, באמצעות יצירותיו הפואטיות, לראות את הפאריסאים מכסים את עירם באהבה ומה יפה יותר מנשיקה חסרת בושה בשמי פריז?
הזוגות האוהבים התנדבו להצטלם, בעקבות הזמנה שהפיץ האמן ב”קול קורא”. למעלה ממאה זוגות השתתפו בהרפתקה זו: “מספר האנשים שנענו לפנייה שלי והגיעו לליהוק היה מעבר לציפיות שלי”, מספר NONNON. “שמעתי הרבה סיפורים נוגעים ללב וזכרונות מרגשים של הרבה זוגות, שסיפרו לי את סיפור אהבתם ולמה הם רצו לתרום לפרויקט כזה”.

http://www.juliennonnon.com/home

 

julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-3 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-4 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-5 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-6 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-7 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-8 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-9 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-10 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-11 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-12 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-13 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-14 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-15 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-16 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-17 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-18 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-19 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-20 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-21 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-23 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-24 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-25 julien-nonnon-french-kiss-digital-street-art-project-paris-le_basier-27 julien-nonnon-from-cannes-with-love-2 julien-nonnon-from-cannes-with-love-4 julien-nonnon-from-cannes-with-love-5 julien-nonnon-from-cannes-with-love-7

לכל הכתבות בקטגוריית אמנות
+כתבות מומלצות
מיליארדרית רוצה להסיר דיוקן לא מחמיא שלה, מהגלריה הלאומית באוסטרליה
אמנות
מיליארדרית רוצה להסיר דיוקן לא מחמיא שלה, מהגלריה הלאומית באוסטרליה
  הדיוקן, מאת האמן האבוריג’יני Vincent Namatjira, מוצגת עד ה-21 ביולי 2024, בתערוכה “Vincent
המצעד השנתי השט, בהשראת הצייר בוש Bosch Parade 2024, על נהר בהולנד
אמנות
המצעד השנתי השט, בהשראת הצייר בוש Bosch Parade 2024, על נהר בהולנד
  מחזה אמנותי, תיאטרלי ומוזיקלי זה, מתרחש במשך ארבעה ימים והצופים על גדות הנהר,
האמן הסיני Xu Zhen מצליח להחזיק אנשים תלויים באוויר
אמנות
האמן הסיני Xu Zhen מצליח להחזיק אנשים תלויים באוויר
  האמן הסיני שו ג’ן ידוע בעבודות המציגות רגע מעורר תמיהה. הוא אחד הדמויות

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*