נניח שאתם אמנים טוטליים, המנסים להתפרנס יפה מאמנות, תוך שאתם נשארים נאמנים לאמת שבה ומבקשים לקבל יותר תשומת לב ליצירתכם. ואז אתם שומעים שעכברושים מצליחים יותר מכם במכירת האמנות שלהם.

הגברת הצעירה Steph Toogood, מחזיקה חולדות כחיות מחמד, אליהם היא קשורה עד מאד. היא לא תיארה לעצמה שיום אחד היא תהיה בעלת עסק ענק שמוכר את יצירות האמנות שלהן.
לפני זמן מה אחת מחולדותיה עברה ניתוח ונפטרה למרבית הצער. סטף הטביעה את כפותיה של חולדת המחמד שנפטרה, בצבע על גבי קנבס, כדי להנציח אותה ולתלות את הקנבס על קיר חדר המגורים שלה, כדי לזכור אותה תמיד.
ואז היא חשבה ומצאה שהיא צריכה לעשות זאת גם לשאר חולדות המחמד שלה, בזמן שהן עוד בחיים, כדי לשמור משהו אישי מהן, שיזכיר לה כל אחת מהן לתמיד.
היא ציידה את חולדותיה בבדי ציור זעירים, צבעים ונתנה לחולדות הקטנות להביע עצמן בציור.
גאה ביצירות המופת השובבות שיצרו החולדות בנות טיפוחיה, היא פרסמה את יצירותיהן המיניאטוריות ברשתות החברתיות.
כנראה שהגאווה שלה בכישרונן של חולדותיה הייתה מוצדקת ולמרות שהיא לא צפתה זאת, המוני אנשים גילו עניין בציורי העכברושים הקטנים והלחץ הגדל והולך על סטף ההמומה למכור אותם, הביא אותה ליצור תעשייה קטנה של מכירת ציורי חולדותיה, לצד מוצרים נלווים הקשורים בהן, לה היא מתמסרת כל כולה וממנה היא מתפרנסת יפה עד היום. רוב הציורים בחנות etsy שלה כבר אזלו וכך במרבית הזמן.
למרות הביקוש הרב לציורים המיניאטוריים, סטף מצהירה כי היא לעולם לא תגרום לחיות המחמד היקרות שלה לעבוד יתר על המידה. היא מסבירה לעוקביה כי חיות המחמד שלה ייצרו ציורים רק כשבא להם. "אני רוצה שהאמנות שלהן תקדם את רווחתן של החולדות", אומר סטף.

facebook: Toogoods Tiny Paws

etsy: toogoodstinypaws