למעריצי הציורים המיוחדים והצבעוניים של האמן דיוויד הוקני וגם לשוחרי אמנות בכלל, צפויה חוויה מיוחדת, במופע אשר יקרין דיגיטלית את מיטב עבודותיו, על קירות חלל תצוגה בן 4 קומות, המחבק את הצופים בהקרנת אמנות עם סאונד.

התערוכה David Hockney: Bigger & Closer היא חצי תערוכת אמנות, חצי מיצב תיאטרוני. היא תוביל את הצופים לאורך תהליך היצירתי של ענק האמנות הבריטית – כיצד הוא מתנסה בפרספקטיבה ובצילום כדי ליצור את הציורים שלו – ותציג כמה מיצירות האמנות הגדולות שלו, כולל עיצוב במה.
החוויה הוויזואלית מלווה גם בפסקול אותו מקריין הוקני בעצמו, המוסיף נופך אישי לחוויה הייחודית הזו.
“העולם מאוד מאוד יפה אם מקדישים זמן להתבונן בו, אבל רוב האנשים לא טורחים לעשות זאת, הם רק מביטים על הקרקע שלפניהם כדי שיוכלו ללכת, אני מביט בעולם בעוצמה ובכל הכח”, אומר הוקני בפסקול התערוכה.
התערוכה תיפתח ב-King’s Cross שבלונדון, ב-25 בינואר 2023, ותוצג עד ה-23 באפריל 2023. ניתן לרכוש כרטיסים החל מ-25 ליש”ט למבוגרים ו-15 ליש”ט לסטודנטים דרך האתר של Lightroom, חלל אמנות סוחף חדש בלונדון.
זו לא חווית האמנות החווייתית הראשונה או היחידה, בלונדון. יש נחשול של מיצגי אמנות דיגיטלית מתרחשים בעיר הזו, עם תערוכות חווייתיות של קלימט, ואן גוך וקאלו, כמו גם Frameless, חלל אמנות דיגיטלי חדש קבוע במארבל ארץ’.
ההבדל כאן הוא שבעוד שפרויקטים אלה לוקחים עבודות קיימות והופכים אותן לסביבות דיגיטליות, Lightroom מתכוונת להתמקד באמנות חדשה, שתוכננה במיוחד עבור החלל. פרידה קאלו מצידה מעולם לא התכוונה שהאמנות שלה תוקרן על כל רוחב הקירות הענקיים של מחסן נטוש, כך שיזמים יצעו אותו למבקרים שאוהבים לצלם סלפי, אבל כאן הוקני עצמו היה מעורב באופן מלא בהפקת התערוכה החדשה הזו, מה שגורם לה להיראות תקפה משמעותית מהאחרות.

התערוכה ‘Bigger & Closer (Not Smaller & Further Away)’
בכתובת ,Lightroom, Lewis Cubitt Walk, N1C 4DY.
25 בינואר-23 באפריל 2023

 

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית אמנות
+כתבות מומלצות
האמן Lorenzo Duran גוזר עלים לסצנות
אמנות
האמן Lorenzo Duran גוזר עלים לסצנות
 
המדומיין ניראה אמיתי, אצל האמנית Alex Prager
אמנות
המדומיין ניראה אמיתי, אצל האמנית Alex Prager
  הקריירה של הצלמת והקולנוענית זוכת האמי, החלה בצורה צנועה, כאשר התחילה לצלם בגיל
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
אמנות
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
מסעות הפרסום של הבלט של הונג קונג, תמיד הפתיעו במקוריותם המפתיעה: לציון יום השנה

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*