תחת הכותרת “Grown in Britain & Northern Ireland”, פרשנותה של בריטניה לנושא האקספו 2015 של מילאנו “Feeding the Planet, Energy for Life” – מקימה בריטניה ביתן בן 1,910 מטר מרובע, המתגאה בעיצוב מרשים ומבנה מורכב, אשר בנייתו הושלמה עתה.

 

image004

 

באקספו 2015 במילאנו, שיפתח ב -1 במאי, מציגה בריטניה ביתן שקיבל השראתו מהכוורת, עם ואמירה – כיצד מחקר חדש וטכנולוגיה מסייעים לטיפול בביטחון מזון ובמגוון ביולוגי. את הביתן עיצב האמן Wolfgang Buttress, יליד נוטינגהם, אנגליה יחד עם משרד האדריכלים BDP.
בביתן יעקבו המבקרים אחר ריקוד הדבורה, דרך סדרה של נופים והכל במרכז מרשים, המשתמש באור וצליל כדי לדמות את הפעילות לכוורת אמיתית. הכוורת בנויה מ-169,300 רכיבי אלומיניום בודדים, שנאספו ב -32 שכבות אופקיות, המבנה מורכב משלושה מרכיבים עיקריים: אקורדים, מוטות וצומת. החלל הכדורי במרכז הכוורת, מאפשר למבקרים ללכת פנימה ולחוות את הייצוג החושי של הפעילות של הדבורים. אבזרי אור LED, מוטבעים לתוך רכיבי צומת האלומיניום.

 

image005

 

145 מדינות משתתפות ביריד הבינלאומי, בנוסף לאומות המאוחדות, האיחוד האירופי, הארגון האירופי למחקר גרעיני וכן שורה של ארגונים לא ממשלתיים. מילאנו Expo 2015 מציע פלטפורמה גלובלית לקידום סדר יום בינלאומי וכיצד חדשנות, יצירתיות ומנהיגות גלובלית, עוזרים להאכיל את כדור הארץ.

 

image001

 

 

image002

 

 

image003

לכל הכתבות בקטגוריית דומוס
+כתבות מומלצות
על פשטות ועל גדולה
דומוס
על פשטות ועל גדולה
  התכנית האדריכלית צימצמה בכל מה שלא רלוונטי, בכדי להתמקד בבניין עצמו. עם זאת,
מלון בתוך סילו, דרום אפריקה
דומוס
מלון בתוך סילו, דרום אפריקה
חלק אחר של הסילו, הפך לבית מלון – silo hotel. המלון החדש שוכן בתוך
אריכטקטורה המשמשת כנוף
דומוס
אריכטקטורה המשמשת כנוף
מרכז תרבות ציבורי זה, נבנה באזור עוני, בו השתוללו בעבר כנופיות של סוחרי סמים,

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*