ריצוף בטון כיום הוא תכליתי ומסוגנן הרבה יותר ממה שהיה לפני שנים. הטכנולוגיה משתפרת מדי יום וכך ריצוף בבטון ימשיך להתפתח ויאפשר למעצבים וללקוחותיהם, ליישם את העיצובים שלהם וליצור עיצוב נצחי וייחודי. ריצוף בטון נמצא כיום בחללים הכי מסוגננים והפך לטרנד מבוקש בעיצוב פנים. בעלויות לא גבוהות, הבטון מציע ריצוף רב-תכליתי, בצבעים וגוונים שונים, הוא גם עמיד להפליא ודורש אחזקה מועטה יחסית, כל אלה הופכים אותו להשקעה חסכונית וכלכלית במיוחד. הבאנו לכם כמה דוגמאות עיקריות לרצפות בטון מעוצבות, המיושמות באופן מקצועי ואילו אפקטים וטכניקות שימשו בתהליך, כדי לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת.

אדריכלים ומעצבי פנים וגם בעלי בתים, בוחרים בבטון כחומר הריצוף המועדף עליהם, אם זה בחללי מסחר אופנתיים, במשרדים יוקרתיים או בבתים מעוצבים בעיצוב עכשווי. רצפות בטון מרגישות ביתיות, מזמינות וחמות, הן עמידות כמעט לנצח וקלות מאוד לניקוי – חסכוניות יותר מריצוף יקר (שיש וקרמיקה) ומאריכות חיים יותר מציפויים זולים יותר, מה שאומר שבסופו של יום, בטון הוא בחירה כלכלית נבונה יותר.

 

רצפת בטון של "אמנות ובטון בע"מ" בבית שתכננו דן והילה ישראלביץ אדריכלים. צילום: עודד סמדר

 

רצפת בטון של "אמנות ובטון בע"מ" בפרויקט של דן והילה ישראלביץ אדריכלים. צילום: עודד סמדר

 

ריצוף בטון מוחלק בגוון נקי
אפשרות זו נמצאת בדרך כלל באזורי מגורים בגלל העיצוב הפשוט והאלגנטי שלה. לרוב הוא נבחר בעיקר לקומת הקרקע, היכן שנמצאים המטבח והסלון וריצוף בטון מלוטש הוא אמצעי פנטסטי לשקף את האור בחדר. בנוסף, זהו עיצוב נקי מאוד וגורם לאזור המגורים להיראות ולהרגיש גדול יותר.

 

רצפת בטון מלוטש מיקרו טראצו של "אמנות ובטון בע"מ". אדריכלית: נטלי טל. צלם: שי גיל

 

 

ריצוף בטון מוחלק בנגיעה אמנותית
היופי שבריצוף בטון הוא בכך שהוא מאפשר התאמה גבוהה ובגישה אמנותית, אפשר לבחור צבעים וגוונים המעניקים אפילו למסדרון, אופי ייחודי.

 

רצפת בטון בגימור אמנותי של "אמנות ובטון בע"מ". עיצוב פנים: עדי אופנהיים. צלם: צלם מיקי נגלר

 

 

 

צביעת חומצות וסמלים
עיצוב זה כולל מיתוג בהתאמה אישית. ניתן לכלול עיצובים בהזמנה אישית, ליישם סמלים ולוגו של החברה.

 

 

בטון עם אפקטים מעוצבים
רצפות בטון מעוצבות דורשות שבלונה, זמן ומסירות. ריצוף מסוג זה יכול לעבוד היטב בכל חדר, אך הוא משמש בעיקר במסדרונות, או באזורים המכוונים אנשים לחדרים אחרים. מסדרונות כניסה, לובי וחדרי המתנה משתמשים לעיתים קרובות בעיצוב זה.

 

 

בטון באפקט של עץ
אפקט מעץ מתאים לפטיו או לאזור החיצוני אצלכם. עיצוב זה בעצם מחקה אפקט עץ, אך מגיע עם חוזק ועמידות של רצפת בטון.

 

 

עיצוב המדמה שיש

 

 

ערבוב אגרגטים (גרגירי אבן) לבון, ליצירת משטח מחוספס (למשל, עבור בריכות או רצפות חלקות במיוחד)

 

 

עיצובי חוץ

 

בטון מוטבע "בומנייט". על הבטון המוחלק מוטבעים אריחים בגדלים וצורות שונות וכל זה ללא "פוגות" וחיבורים ביניהם, המאפשרים תחזוקה קלה

 

רצפת בטון חוץ, דמויית גרניט פורצלן, של חברת "אמנות ובטון בע"מ". אדריכלים: דן והילה ישראלביץ

 

בטון צבוע

 

 

 

אם אתם מחפשים ייעוץ נוסף בנושא ריצוף בטון, או שאתם חושבים לשדרג את פנים הנכס שלכם, תמיד כדאי להתקשר לבעל מקצוע ולהסתייע בניסיונו ובידע שלו. חברת "אמנות ובטון בע"מ", למשל, היא חברה מנוסה המעניקה שירותיה ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי והם עומדים לרשותכם בכל שאלה ומעניקים עצות מעשיות לחיסכון בהוצאות ומשאבים. בעלי בתים ודירות פרטיות משתמשים בשירותיהם לצורך עבודות פנים וחוץ ואילו במגזר העסקי, הם משרתים חברות, קבלנים, ארגונים, משרדים, בתי מלון ועוד. במגזר הציבורי יש להם את היכולת לנהל פרויקטים בכל סדר גודל ובכל מקום בארץ.

מידע נוסף תמצאו באתר חברת "אמנות ובטון בע"מ"
הר עצמון 4/3 הרצליה. טלפון: 050-6521263

 

רצפת בטון חוץ ופנים, של חברת "אמנות הבטון בע"מ", בבית מגורים שתכנן אדריכל רון שפיגל. צילום: צלם ליאור שניידר