הפרויקט "MADE IN VENICE" הינו חלון ראוה וירטואלי של מצוינות ונציאנית, שנוצר על ידי הסניף הראשי של נציבות הסחר האיטלקית ברומא (ITALIAN TRADE AGENCY), המארח חברות עיצוב איטלקיות - החל מכלי בית ותאורה ועד לריהוט. החברות יצרו לעצמן בפלטפורמת SMART365 פרופילים של מידע ותמונות, כדי לאפשר לחברות מכל העולם לראות את מוצריהן וליצור איתן קשר מסחרי.

 

נקודת השיא של הפרויקט “MADE IN VENICE” תהיה בספטמבר כשיגיעו חברות מכל העולם, שנבחרו בקפידה על ידי משרדי נציבות הסחר האיטלקית ברחבי העולם, כדי לפגוש ולבקר במפעלים של החברות הוונציאניות במהלך פסטיבל הזכוכית בוונציה.
יוצאת דופן וקסומה, עצם קיומה של העיר ונציה הוא פלאי. בתווך בין מזרח ומערב, שומרת על המסורות הביזנטיניות, הגותיות והרנסאנסיות, ונציה ממשיכה להקסים את העולם עם התחכום והאלגנטיות של סגנון החיים והמוצרים שלה. ונציה היא הדוגמא לדו קיום של אמנות, תרבות, סביבה ושיטות ייצור ייחודיות. הערכים הקדומים של העיר עדיין קיימים ומוצאים ביטוי מחודש בתחומי עיצוב הפנים והריהוט. היא משלבת מסורות בנות מאות שנים של עבודת יד, יחד עם צביון קוסמופוליטי ליצירת סגנון יוקרתי ונצחי: קלאסי ומלכותי לצד פונקציונלי וטכנולוגי, תוך עמידה בסטנדרטים הכי גבוהים שיש.

לפרטים נוספים על החברות האיטלקיות המשתתפות, אתם מוזמנים לבקר ולהירשם בפלטפורמה:
https://madeinvenice.eventidigitali.ice.it/ricerca
או ליצור קשר עם המשרדים של נציבות הסחר האיטלקית בתל אביב, במייל telaviv@ice.it או בטלפון 03-5415444

להרשמה לצפייה בפרופיל החברות המציגות וליצירת קשר איתן:
https://madeinvenice.eventidigitali.ice.it/buyer/richiesta-accesso

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד קצת על ונציה:
ונציה, שהייתה הבירה של הרפובליקה הוונציאנית במשך יותר מאלף שנה, היא כעת הבירה של מחוז ונטו, עם כ-270 אלף תושבים, היא אחת מ-10 הערים המרכזיות ביותר באיטליה.
ונציה, הנחשבת כאחת הערים המרתקות ביותר בעולם, היא אחת מאתרי המורשת המוכרות על ידי אונסקו והיא היעד מספר 2 לתיירות באיטליה אחרי רומא.
העיר ההיסטורית ממוקמת בסביבה ייחודית, הלגונה, שהייתה מופרדת מהיבשת המרכזית עד שנת 1933, שבה נבנה גשר החירות וחיבר את העיר לאיזור היבשתי.
ונציה והלגונה שלה הינן מקום גאוגרפי ואדריכלית מורשת של יופי יוצא דופן, היכן שהאיים וההתיישבויות שבהם, שלעיתים מאוד קטנות, יוצרות תמונה אורבנית מאוזנת ואלגנטית. העיר נושאת את עברה המפואר שמתבטא באוצרות האמנותיים שטמונים בתעלות שלה.
אך מבקרים פוקדים אותה לא רק לתיירות ואמנות, לעיר הזו יש גם סביבה פורה ועשירה, שמורכבת מחברות גדולות וקטנות והיא הבית של חלק מהאוניברסיטאות הכי חשובות באיטליה. מסיבות אלו מבקרים בעיר גם יזמים וחוקרים התורמים לאווירה הקוסמופוליטית ברחובותיה של ונציה ובכיכרות שלה.

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית השראה
+כתבות מומלצות
האיקיאגי: איך למצוא מטרה שתגרום לנו לקום בשמחה בבוקר
השראה
האיקיאגי: איך למצוא מטרה שתגרום לנו לקום בשמחה בבוקר
  ליפנים יש מילה המגדירה את התפיסה הזו: איקיגאי ikigai (ee-key-guy), שמתורגמת ל”סיבה להוויה
נחשף הבונקר האפוקליפטי הפרטי שמארק צוקרברג בונה בהוואי
השראה
נחשף הבונקר האפוקליפטי הפרטי שמארק צוקרברג בונה בהוואי
  הפעם זהו מייסד פייסבוק, מארק צוקרברג, שבונה על האי קוואי בהוואי, מתחם יוקרתי
למה אנחנו מוקסמים מקטסטרופות?
השראה
למה אנחנו מוקסמים מקטסטרופות?
  ברגע שפורצת מלחמה, אי שם בעולם, נניח באוקראינה, המלחמה יוצרת אצלנו ציפייה שיהיה

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*