מערכת הישיבה שעיצב אסף ישראל מחקה את הישיבה בחיק הטבע

 

D&A-seating-by-Joynout-7

 

 

זרימה של מים בערוץ נחל, מתווה פני שטח מאוד ייחודיים. המים בזרימתם, חושפים סלעים מתוך הקרקע ושוחקים אותם עם הזמן לחלוקי נחל גדולים. השפה הצורנית שמתקבלת היא עגולה, רכה ומחבקת. דינמיות זו של ערוץ נחל מסמלת חיים: שילוב בין אדמה ומים, רעש פיזי ושקט נפשי, זרימה ותנועה, יש שינויים בהתאם לתקופות השנה ויש חיוניות בלתי פוסקת. לא במקרה, השילוב בין המים הצוננים והסלעים המעוגלים והבולטים מתוכם מהווה פעמים רבות אזור מנוחה והירגעות אידאלי בטיולי טבע. מקום המעורר השראה ומטעין את הנפש באנרגיות טובות. את התחושה המיוחדת שנוצרת במהלך טיול, כאשר כל אחד מוצא לעצמו סלע בערוץ הנחל לשבת עליו ונוצרת מעין אווירה ספונטנית של ישיבה בלתי פורמלית וייחודית, מערכת הישיבה שפיתח אסף ישראל, הקרויה D&A – נוצרה בהשראה זו.

 

D&A-seating-by-Joynout-2
המערכת בנויה מחלקים מודולאריים המתחברים זה לזה במספר אופנים. בכל צורת חיבור נשמרת תנועת הזרימה של המערכת והעובר בחלל מוזמן להיכנס לתוכה מאיזה כיוון ושיחפץ ולמצוא בה את הפינה המתאימה לו. הוא יכול למצוא ב”לנדסקייפ” שלפניו פינה בה יוכל להירגע ולהתבודד ומאידך פינות בהן יוכל בנקל ליצור אינטראקציות עם משתמשים נוספים.

 

D&A-seating-by-Joynout-3a
“המערכת יועדה לשימושם של סטודנטים צעירים בקמפוסים הצמאים לאינטראקציות”, אומר ישראל “יצרתי עבורם כר פורה ומזמין ליצירת קשרים, לחוויה ייחודית של ישיבה לא פורמלית, אשר שוברת את הקרח ומקנה תחושה טבעית יותר וזורמת. היחידות בנויות מעץ ומרופדות בספוג ומעליו בד המיוצר באיטליה ועשוי מפוליאוריתן. בד זה הוא דמוי עור גס והבחירה בו נבעה מהרצון לתת למשתמש תחושה שניתן לעלות עליו בצורה חופשית עם הנעליים”.

 

D&A-seating-by-Joynout-4

 

D&A-seating-by-Joynout-6

 

D&A-seating-by-Joynout-9

 

D&A-seating-by-Joynout-10

 

D&A-seating-by-Joynout-11

 

לכל הכתבות בקטגוריית מקומות
+כתבות מומלצות
הפסנתרן הבריטי Paul Barton מנגן בפני פילים
מקומות
הפסנתרן הבריטי Paul Barton מנגן בפני פילים
הפסנתרן הבריטי Paul Barton, מאס בקהל המכופתר והדשן שפקד את הקונצרטים שלו והחליט לתרום
טיול לאורך מסלולי סלע בני 60 מיליון שנה, בספרד
מקומות
טיול לאורך מסלולי סלע בני 60 מיליון שנה, בספרד
הן נמתחות על צוקי החוף המערבי של Guipuzcoa לאורך יותר מ-13 קילומטרים, בין Deba,
הפארק הלאומי Mulu National Park, מלזיה
מקומות
הפארק הלאומי Mulu National Park, מלזיה
 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*