מרכז ריהוט ועיצוב הבית – דיזיין סיטי, יפתח במישור אדומים בהשקעה של 400 מיליון שקל. ישרת אוכלוסייה של 1.5 מיליון לקוחות מהעיר ירושלים וסביבותיה.

 

הדמיית דיזיין סיטי מישור אדומים של קס גרופ (11) - קרדיט אדריכל שלמה גרטנר

בימים אלו מקימה קס גרופ, המתמחה בהקמה של מתחמי בוטיק בארץ ובעולם את מתחם הדיזיין סיטי – מתחם עיצוב וריהוט לבית רחב היקף בשטח של 90 אלף מ”ר, על קרקע בשטח של 53 דונם ובהשקעה כוללת של כ- 400 מיליון שקל.
היזמים מוסרים כי במתחם ייפתחו סניפים של הרשתות הגדולות ביותר לריהוט, עיצוב, מוצרי חשמל, קרמיקה, סניטריה, וילונות, ידיות, טפטים ועוד. שווק שטחי המסחר במתחם נמצא בשיאו ובתוך שנתיים צפוי אכלוסו. בין רשתות הרהיטים הגדולות שייפתחו במתחם –  נטוצי אטליה, ניקולטי, ד”ר גב, איטלסופה וקליאה איטליה, הולנדיה ועוד.
לא נמסר מי עיצב ותכנן את המתחם ורק נמסר כי “עיצובו הופקד בידיהם של מעצבים ומתכננים מכל העולם והוא יעוצב בהשראת מלון ה- Venetian בלאס ווגאס ארה”ב”.
במקום יוקם חניון הכולל 1,400 מקומות בשטח של כ- 40 אלף מ”ר חניה וכן מתחם מזון ומסעדות בשטח של כ-5,000 מ”ר.
חנוך קס מבעלי המתחם דיזיין סיטי “שמנו לב כי בירושלים חסר מתחם קניות הנותן במקום אחד מענה לכלל הצרכים ממש כמו מתחמי הקניות הגדולים שיש בחו”ל. לכן החלטנו להרים את הכפפה ולתת לירושלמים ובכלל לתושבי האזור מתחם קניות אחד ענקי בעיצוב מיוחד שאין כמותו בישראל, אני בטוח ומאמין שלמתחם המסעדות יגיעו מכל הארץ כי זה דבר שלא קיים. למעשה בכוונתנו לרכז את כל הקניות לבית תחת קורת גג אחת ולהעניק לירושלמים ולתושבי האזור חווית קנייה שעדיין לא נראתה בארץ. אנו צופים שיגיעו למתחם הקניות למעלה ממיליון וחצי מבקרים מידי שנה אשר יבקשו ליהנות מהחוויה”.
אזור התעשייה, מישור אדומים משתרע על 2,823 דונם מתוכם 1,667 מיועד לתעשייה ומלאכה ופועלים בו כ- 330 מפעלים בקשת רחבה של תחומים. בשנים האחרונות התפתח המסחר בפארק ובמקביל, פועלים בו מגוון עסקים המספקים שירותים לתושבי ירושלים והסביבה.

 

הדמיית דיזיין סיטי מישור אדומים של קס גרופ (13) - קרדיט אדריכל שלמה גרטנר

לכל הכתבות בקטגוריית חדשות
+כתבות מומלצות
באי הקטן הזה ביפן, אנשים חיים מעל 100. הנה איך.
חדשות
באי הקטן הזה ביפן, אנשים חיים מעל 100. הנה איך.
גבר אוקינאווי ממוצע חי 80 שנה ונשים 86 (זה בערך 6 שנים יותר מהממוצע
שלוש שותפות חדשות במשרד ישר אדריכלים
חדשות
שלוש שותפות חדשות במשרד ישר אדריכלים
  השותפות החדשות: רוני שימל, דנה לאונר, שירלי אדיב. העמיתות (אסוסייט): מיכל אורן, עדי
תלמידים יצרו הצללה סרוגה מרהיבה ובת קיימא, בספרד
חדשות
תלמידים יצרו הצללה סרוגה מרהיבה ובת קיימא, בספרד
ההצללה עשויה מבד ממוחזר והיא משתרעת על שטח של 500 מ”ר. הפרויקט נוצר לאחר שהמחלקה

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*