רחוב הנמל ההיסטורי South Street Seaport בניו יורק, לא בדיוק ידוע כרחוב מחמיא לאופנה גבוהה, אבל הגעתו של היעד הקמעונאי האיקוני ממילאנו, עומד כנראה לשנות את זה.

 

cc1 cc2 cc3 cc5

בזמן שקניונים נסגרים בארה”ב וחנות העיצוב המיתולוגית קולט נסגרת בפאריז – המאחז האמריקאי הראשון (והיחיד) של הבוטיק ממילאנו פותח עתה את דלתות ביתו החדש במנהטן. הוא משתרע על כל קומת הקרקע של בניין השוק Fulton, שהיה בעבר שוק דגים עוד משנת 1822. כמו חנות האם, הנסיף יציג תערובת אקלקטית זהה של אופנה, חפצים , ספרים, בית קפה איטלקי ומסעדה, גלריה לאמנות וצילום – וכמובן – גן, שהפך את המקור האיטלקי לפופולארי כל כך כמעט 30 שנה.
“כשראיתי את הבניין, התאהבתי בו ובאזור כולו. הבניינים נמוכים ואין הרבה תנועה. יש בו מין שלווה. זה קצת כמו במילאנו, שם התחלנו באזור שכולם חשבו שאף אחד לא יבוא אליו”, אומרת Carla Sozzani מייסדת המותג. “גם הבניין הזה היסטורי, וכשראיתי את כל הדגים בחוץ על הלבנים האדומות, זה ניראה מאד יפה”.
המותג נוסד בשנת 1991 על ידי סוזאני, עורכת אופנה לשעבר ומוציאה לאור, שהחנות שפתחה תוכננה כ”מגזין וירטואלי 3D”, שהביא יחד תחת קורת גג אחת, מגוון של מדיומים ומקורות תרבותיים, שילוב מגוון של אוכל חלבי, אופנה, מוסיקה, אמנות ועיצוב. הקונצפט החלוצי הוליד מאז אינספור איטרציות דומות ברחבי העולם.

לכל הכתבות בקטגוריית חדשות
+כתבות מומלצות
באי הקטן הזה ביפן, אנשים חיים מעל 100. הנה איך.
חדשות
באי הקטן הזה ביפן, אנשים חיים מעל 100. הנה איך.
גבר אוקינאווי ממוצע חי 80 שנה ונשים 86 (זה בערך 6 שנים יותר מהממוצע
שלוש שותפות חדשות במשרד ישר אדריכלים
חדשות
שלוש שותפות חדשות במשרד ישר אדריכלים
  השותפות החדשות: רוני שימל, דנה לאונר, שירלי אדיב. העמיתות (אסוסייט): מיכל אורן, עדי
תלמידים יצרו הצללה סרוגה מרהיבה ובת קיימא, בספרד
חדשות
תלמידים יצרו הצללה סרוגה מרהיבה ובת קיימא, בספרד
ההצללה עשויה מבד ממוחזר והיא משתרעת על שטח של 500 מ”ר. הפרויקט נוצר לאחר שהמחלקה

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*