הביטוי "להרגיש עצמך בתוך חנות ממתקים", מתאר כניסה לעולם של פיתויים נחשקים. הממתקים הצבעוניים הגודשים חנות מהרצפה עד התקרה, משחררות את הילד שבכולנו. חנויות הממתקים מציעות עולמות פנטסטיים עם עיצוב יצירתי ומביאות גם חוש הומור לחוויית הקנייה, עם סוכריות על מקל גדולות מהחיים וכדורי בית מרקחת שהן בעצם סוכריות ללא מרשם רופא. הנה כמה דוגמאות מפנקות מרחבי העולם.

הממתקים של דילן Dylan’s Candy Bar, מיאמי
בחנות הממתקים של דילן לורן, בתו של מעצב האופנה ראלף לורן – עומד עץ סוכרייה על מקל במרכז הקומה הראשית, עמודי ממתקים מקיפים את החנות, תיקים מעוטרים בכפתורי ממתקים גדולים ותקרות עץ שנראים כמו חטיפי שוקולד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חדר הסוכריה The Candy Room, מלבורן
המעצבים Red Design Group השתמש באיורים כדי ליצור את הסביבה הדו-ממדית השובבה של חדר הממתקים. הרקע בשחור-לבן, מדמה יצירות אמנות של ילדים המתעוררות לחיים, עם הצבעים שמספק מבחר הממתקים הרחב בחנות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Candylawa, ריאד, ערב הסעודית
את ארץ הפלאות של מתוקים הזו, יצר משרד Redesign Group, מניו זילנד. החנות דו מפלסית, מחולקת למספר חלקים, כולל מחלקת סוכריות על מקל או מרשמלו שנעשים לפי הזמנה אישית ופטיסרי צרפתי להורים או לילדים, עם חך מתוחכם יותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Candylicious, סינגפור
קניון Resorts World Sentosa, הוא התשובה של סינגפור ללאס וגאס, שם נמצאת חנות הממתקים Candylicious מהגדולות בעולם. עצים נוטפים סוכריות יקדמו אתכם בכניסה לחנות, המציעה מעל 5,000 ממתקים של מותגים ידועים.