חברת Southwest Airlines מעסיקה עתה בשורותיה צמד טייסות, לאחר שלטייסת קפטן הולי פטיט, הצטרפה לתא הטייסת, בתה קצינת הטייס קילי.

האמא Holly Petitt מקולורדו, ארה”ב, התחילה לעבוד על קריירת התעופה שלה, כשעבדה כאמא עובדת, כדיילת אוויר. אלא שהיא הבינה שהיא בעצם רוצה להטיס מטוסים והחלה את לימודיה והכשרתה כטייסת, תוך שהיא מטפלת במקביל בשלושת ילדיה. בעזרת בעלה ואמה, היא הצליחה להגשים את חלומה ולהיות טייסת.
“ישבתי שם למעלה ופשוט אמרתי ‘זהו. זה מה שאני רוצה לעשות בחיי״. אז הלכתי הביתה, סיפרתי לבעלי טוד והוא צחק כי היו לנו שלושה ילדים, הקטן היה בן 1, קילי הייתה בת קצת יותר משנתיים וזואי הייתה בת 3 וחצי. אז הלכתי ולקחתי את שיעור הטיסה הראשון שלי וטוד אמר, ‘טוב, בואי נעשה את זה'”. להולי הייתה קריירה מצליחה כטייסת בסאות’ווסט איירליינס במשך 18 שנים. כעת, היא נהנית משיא נוסף בחייה: ילדתה האמצעית Keely, כיום בת 25, החליטה שהיא רוצה להיות טייסת, בדיוק כמו אמה ואף היא הגשימה את חלומה.
“זה היה חלום שהתגשם,” אמרה הולי “התאהבתי בטייס והגשמתי חלום להיות טייסת וכעת גם הבת שלי מצליחה לעשות אותו דבר וזה גם חלום שהתגשם שהבת שלי תשב לידי כטייסת. זה לגמרי
סוריאליסטי.”
בטיסה 3376 של Southwest Airlines מדנוור לסנט לואיס, הטייסת נטלה את המיקרופון, כפי שהיא עושה תמיד כדי לאחל לנוסעים טיסה נעימה. אלא שהפעם היא עמדה ונשאה בפניהם תדריך שונה מהרגיל “אני הולכת לקטוע את התדריך המתוכנן הרגיל שלי כאן לכמה חדשות מרגשות: היום הוא יום מיוחד עבורי. אני רוצה להציג בפניכם, הקצינה הראשונה שלכם, חברה חדש לגמרי בצוות הטייסים של Southwest Airlines ולהציג את בתי, קילי פטיט. קילי בואי לכאן”. הקהל בן 175 נוסעים פרץ בתרועות ובמחיאות כפיים, כשקילי יצאה מחייכת ומנופפת בידה. הולי המשיכה “תודה לכולכם על שאתם כאן ביום מאוד מיוחד ומרגש. אנחנו עושות היום היסטוריה – אנחנו צמד האמא והבת הראשון שמטיס מטוס נוסעים”.
הנה עוד הוכחה שאפשר להגשים חלומות, אפשר להגיע לשמיים.

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית תרבות
+כתבות מומלצות
העצים המהלכים בכפרים של איטליה
תרבות
העצים המהלכים בכפרים של איטליה
מדי פברואר, נכנסים עשרות הגברים ליער ומגיחים ממנו כשהם לבושים מכף רגל ועד ראש
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
תרבות
מסע הפרסום המוזר והפלאי של יום השנה ה-45 לבלט הונג קונג
מסעות הפרסום של הבלט של הונג קונג, תמיד הפתיעו במקוריותם המפתיעה: לציון יום השנה
העיר האלפינית עם הבתים המצויירים: Garmisch-Partenkirchen, גרמניה
תרבות
העיר האלפינית עם הבתים המצויירים: Garmisch-Partenkirchen, גרמניה
  מלבד הנופים מפעימי החושים, העיר הקטנה הזו מתהדרת בבתים הבנויים בסגנון סיפורי אגדות

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*