החלל, בו שכנה מסעדת L28, עבר שיפוץ וחידוש והפך למרכז תרבות הכולל גלריה לתערוכות מתחלפות, גלריית קריאה וספריה האוצרת למעלה מ-1000 ספרי בישול, קולינריה וגסטרונומיה, וכן בית קפה מעדנייה של תוצרת מקומית.

המרכז פועל תחת כנפיה של קרן סטרטאפ ניישן סנטרל ושוכן בקומת הכניסה של בניין המשרדים שלה (שתוכנן גם הוא על ידי קימל אשכולות). החלל המודרני הקיים הוסב לחלל אורבני אקלקטי המאחד מספר פרוגרמות תחת קורת גג אחת.
את חלל התערוכה מקיפים קירות בגובה שבעה מטרים בגמר דמוי בטון. הקירות משמשים לתחימת חלל התערוכה ובו בזמן מאפשרים קשר עין עם חלל בית הקפה. בקירות משולבים אביזרי תליה מתברגים מנירוסטה במרחקים קבועים המאפשרים גמישות בתכנון, התקנה ותצוגה של תערוכות מתחלפות ללא צורך בסגירת החלל לטובת הקמתן.
ספריית העץ מחברת בין בית הקפה לגלריית הקריאה, ומשלבת בתוכה אלמנטי מסגרות בצבע כחול, וכלי תצוגה אקלקטיים שנצבעו כולם כחול. צבע זה הוא סימן ההיכר של הארגון, ומחזק את הקשר אליו תוך שמכניס צבעוניות נועזת לפלטת החומרים הטבעית.
גלריית הקריאה העליונה הצופה על החלל כולו כוללת פינות ישיבה ובר לעיון בספרים, תצוגה עבור ספרים שמורים, וגשר המרחף בין הקומות המאפשר גישה מלאה לספרים השונים.
בית הקפה הנמצא בקומת הכניסה, טבול בירוק ומאפשר מגוון רב של סוגי ישיבה – בפנים ובחוץ. במרכזו אי מעדניה וספריות מדפים המציעים מגוון רב של תוצרת מקומית.

עיצוב: קימל אשכולות אדריכלים
אדריכלית אחראית: מור גלפנד
צוות התכנון: גילי לינהרד, טל עזר
ניהול פרויקט: ירון לוי ניהול פרויקטים
קבלן מבצע: אבנר בטאט
תכנון תאורה: אורלי אברון אלקבס
תכנון מטבח: DC ייעוץ, תכנון והקמת מערכות מזון
תכנון וביצוע צמחייה: איתי שלם
תכנון וביצוע גג ירוק: גנן על הגג
עיצוב גרפי: סטודיו פילד דיי
עיצוב תערוכה: רונן לוין
נגרות: כינרתי נגרות
מסגרות: טי-מטאל
אבן: פרביטל
עבודת בטון: סטודיו קלוס
ריהוט: הביטאט
כלי בטון: בנטו
תאורה: קרני תכלת
שילוט: OKD
סטיילינג: מיכל גרון