נציבות הסחר האיטלקית ואתר d+a דומוס מציגים: חלון ראווה של מיטב חברות העיצוב האיטלקי, לשירות האדריכלים והמעצבים בישראל.

 

יצרניות איטלקיות של ריהוט, תאורה, אבן ושיש, טקסטיל ועוד, מציעים פתרונות מיוחדים לפרויקטים בישראל, מבתי מלון, משרדים ומסחר ועד למגורים.
עיצוב תמיד היה חלק מהתרבות האיטלקית. תעשיית העיצוב ברחבי העולם עוצבה על ידי מעצבים איטלקיים ולמדינה הזו הייתה השפעה ארוכת טווח על תעשיית העיצוב. בכל שנה, העולם מחכה בקוצר רוח ליריד הבינלאומי במילאנו, כדי לגלות את הדבר הגדול הבא בעיצוב.
המעצבים האיטלקיים הם מהשורה הראשונה, הנותנים מענה לכל הצרכנים ברחבי העולם, מבעלי אמצעים כלכליים מוגבלים, המחפשים דילים ועד לצרכני היוקרה המחפשים סמלי סטטוס.
ההיסטוריה היא חלק גדול מהסיבה שאנשים מעריכים מותגים איטלקיים. מסורת, סודות משפחתיים ותפיסות עיצוב חדשניות, הם חלק מהסיבות לפופולריות של כל חברה איטלקית. בנוסף, האיכות, העמידות והאינדיבידואליות של סגנון פריטי העיצוב האיטלקיים, הפכו אותם למפורסמים ברחבי העולם.
העיצוב האיטלקי מבסס את יסודותיו על עסקים קטנים בניהול משפחתי, שבהם הסודות נשמרים בקנאות. חלק מהעסקים המשפחתיים הללו התפתחו, והפכו לאייקונים אמיתיים של עיצוב היוקרה.

 

 

באמצעות “חלון הראווה לעיצוב האיטלקי”, מעצבי הפנים הישראלים, יוכלו להנות מקשר ישיר למיטב הפתרונות האיכותיים עבור הפרויקטים שלהם. מהר מאד תגלו שהמעצבים האיטלקיים מומחים ביצירת יצירות אמנות ייחודיות. זה לא נדיר שחברות איטלקיות מספקות פריטים מותאמים אישית ללקוח בהתאם לצרכיו. היכולת של האיטלקים לייצר יצירות אמנות ייחודיות, הפונות למגוון רחב של טעמים ידועה.
לעיצוב האיטלקי יש תחושה מסורתית ונצחית. טרנדים הם אולי משהו נחמד, אבל שום דבר לא משתווה לסיפוק שבבעלות מוצר קלאסי, שאינו מאבד מאיכותו והרלוונטיות שלו עם הזמן.
אנחנו נביא לכם כאן מבחר יצרניות איטלקיות, חלקן עם היסטוריה של שנים רבות, לצד מותגים חדישים יותר. המשותף להם, הוא איכות מוחלטת ועיצוב ללא תחרות, או במילים אחרות: Made in Italy.

 

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית עיצוב פנים
+כתבות מומלצות
Devon&Devon Spa
עיצוב פנים מהעולם
Devon&Devon Spa
הקולקציות השלמות והמתואמות של החברה, מציעות לאדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים, רהיטי אמבטיה, אביזרים סניטריים,
REAL PIEL SRL ריהוט עור בהתאמה לפרויקטים
עיצוב פנים מהעולם
REAL PIEL SRL ריהוט עור בהתאמה לפרויקטים
החברה נוסדה ב- 2005 ב-Bassano del Grappa ומאז תחילת הדרך, זיהתה את ערכו של
ESSEQUATTRO SPA ריהוט בהתאמה לפרויקטים
עיצוב פנים מהעולם
ESSEQUATTRO SPA ריהוט בהתאמה לפרויקטים
Essequattro S.p.a. הינה חברה איטלקית בת 50 שנות פעילות. החברה (15,000 מ”ר וכ-50 משתפי

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*