דירה בת 180 מ"ר זו, נועדה לזוג עם 3 ילדים. העקרונות לתכנון הדירה משלבים צרכים פרקטיים של בני המשפחה מצד אחד וחלומות אסתטיים מצד שני.

 

בהיבט התכנוני, בקשו בני הזוג מספיק חדרי שינה עבור כל אחד מבני המשפחה, מרחב משחק מופרד ומרחב אירוח עם התייחסות למיקום חדר שינה הורים ביחס לחדרי הילדים והחללים המשותפים.
הקונספט העיצובי, מבוסס על אהבתנו הגדולה לחומרי גלם גולמיים ולמצב השלד בבניין אליו אנחנו נוהגים לחזור כנקודת פתיחה. יחד עם זאת, העבודה מאוד מדויקת ותרה אחר איזון והרמוניה בין החומר הגס לבין פרטים וחוויית חלל מוקפדים ומדויקים, המעשירים את העיצוב ברבדים שונים של מרקם, צבע וחומר.

 

 

 

אהבתו הגדולה של הלקוח למכוניות בעבודת יד ולמזרח הרחוק, היוו מקורות השראה מהנים שהשפיעו בדרכים שונות על התכנון מבלי לאבד קשר עם העיר תל אביב והשפעות תכנוניות ועיצוביות שניתן היה לראות בה במשך השנים.
הדירה הוחזרה למצב שלד ובזהירות רבה עוצבה מחדש תוך שמירה על האסתטיקה שביסודות המבנה. ברחבי הדירה כולה מערכת קורות ועמודי ברזל, שמטרתם חלוקת חלל וכן נשיאת אביזרי חשמל שונים שאפשרו להתנתק מתקרת הבטון הגלויה. בכניסה לדירה מקבלת את פני הבאים מחיצת ברזל משולבת מראות מסתובבות ושידה שימושית לחפצים, שצריך עבורם מקום בכניסה. דרך המחיצה ניתן לראות באופן מווסת את המטבח, את הנוף העירוני ואת אור היום הנשקפים מהחלון. קורות הברזל מובילות את העיניים לצידה השמאלי של אותה מחיצה לעבר הסלון ופינת האוכל הקשורים קשר מרחבי באמצעות אותן קורות המגדירות את הפונקציות השונות. אותה קורה מלווה גם את המסדרון לחדרי הילדים ונכנסת לתוך חדר ההורים בו היא משמשת תשתית למחיצת הפרדה בין אזור הארונות לשינה ומבודדת את המרחב האינטימי מפני המסדרון.

 

 

 

 

 

 

 

 

תכנון ועיצוב פנים: יעקבס – יניב
פיקוח – דידי פלד
ביצוע – יניב חרזי
כלים סניטריים וחיפויים – מודי
פרקט – קנה קש
נגרות – טולמנס, אסי לרנר
מסגרות – יואב עובדיה, בנצי גרינברג
מטבח – DADA טולמנס
משטחים במטבח – פרביטל
משטחים באמבטיות – צופית
ריהוט –טולמנס
וילונות – אורגון
תאורה – קרני תכלת, בים דיזיין