"בית לעולם לא אמור להרגיש כמו מבואה של בית מלון", אומר המעצב הבינלאומי יליד ספרד, כשהוא לוקח אותנו לסיור אישי ביתו בוולנסיה, ספרד וחולק כמה טיפים לעיצוב לאורך הדרך.

spanish-idyll-dining-living-room

 

חיון נועל את נעליו הצהובות, שהוא עצמו עיצב עבור המותג הספרדי Camper. יושבים סביב שולחן אוכל שעוצב במהדורה מיוחדת וכל אחד יכול לרכוש אותו באתר האינטרנט של חיון.
חיון ואשתו, הצלמת Nienke Klunder ובנם TYS, מתגוררים בבית המלא בעיצוביו של חיון, המיוצרים למיטב המותגים בעולם.

 

spanish-idyll-studio

 

“במקרים רבים אני עובד מהבית ולאחר מכן סורק את הסקיצות שלי בסטודיו ושולח אותם למשרדים שלי בברצלונה או איטליה”, הוא מספר ” או שאני רושם משהו ושולח אותו בדוא”ל מחוף הים, מהבר, או משדה התעופה. הבית, הסטודיו שלנו והעיר קשורים יחד לחלוטין. אני יכול לעבוד על מטר רבוע של שטח שולחן בכל מקום אם אני צריך, אבל הסטודיו שלנו במרכז ולנסיה הוא כל כך נחמד ומלא אור, עם תקרות גבוהות מאוד. האתגר הגדול ביותר הוא להביא את הדברים שאני מביא לסטודיו דרך המעלית לקומה החמישית. הרבה רהיטים שלי תוכננו במידה שתאפשר זאת. עבור המשרד שלי עיצבתי שולחן עם רגליים עדינות, כי לא רציתי לחסום את האור. המקום אינו גמור וזה לעולם לא יהיה גמור.

 

spanish-idyll-living-room

 

במרחק הליכה קצרה משם נמצאת הדירה האחרת שלנו, בקומה הרביעית בבניין מהמאה ה -19 ליד תחנת הרכבת, השוק המרכזי המעוצב אר נובו נפלא, זירת השוורים, אזור באמת מיוחד, לכן עשינו אותו לביתנו. במקור, קניתי אותו כמקום שבו ההורים שלי יוכלו לפרוש. הוא היה מעוצב נורא, המון חדרים זעירים בלי אור. קרענו את קירות, שינינו את מערכות חשמל, הוספנו רצפות עץ אלון חדשות, תקרות חדשות, ואפילו חלונות חדשים שיתנו יותר אור. עיצבתי במיוחד לדירה את הריהוט, שיוצר בסדנה של חבר בברצלונה. לקחנו את הזמן לאט בכדי להפוך את הדירה לנעימה ולמלא אותה עם הדברים שאנחנו אוהבים.

 

spanish-idyll-bathroom

 

spanish-idyll-kitchen

 

spanish-idyll-cabinet-with-brass-hardware

 

ככל שעבר הזמן, ההורים שלי היו פחות ופחות משוכנעים שהם רוצים לעבור ממדריד, שם גדלתי, לוולנסיה. אז ניינקה ואני החלטנו לבוא לכמה חודשים כדי להגדיר את המקום, להירגע, לצלול לתוך חיי הים התיכון ולברוח. לפני שהבנו מה קורה, התאהבנו בעיר הזאת והחלטנו שנבוא לכאן כדי לגדל את התינוק שלנו,  שנולד בשנה שעברה. אני אוהב את המקום, האנשים הידידותיים זה החלק הטוב ביותר שלו. זה טוב שיש אווירה רגועה בה אני יכול לפתח את הפילוסופיה שלי. חיים בים תיכון והשמש משמחים אותי. בית צריך להיות חם, נוח ומלא אור. בית צריך צמחים, פרחים, נרות, ועוד כמה חפצים מיוחדים שאספתם יחד. בית לא צריך להרגיש כמו בלובי של מלון. זה אמור להיות המקום שבו אתה הכי רגוע.

 

spanish-idyll-kitchen-inside-kitchen

 

spanish-idyll-workplace

 

יש הבדל גדול בין מה שיש לי בבית, לבין איך שאני אוהב לעצב ומה נותן לי השראה. עבודת העיצוב שלי הן על שאלות של צורות וטכניקות צבעוניות חדשות. להתחלת יצירה, אני תמיד מחפש אתגרים בחומרים שאני מוצא. הבית שלי והמשרד צריכים להיות לבנים ושלווים בכדי לאפשר לי להתרכז”.

 

spanish-idyll-master-bedroom

 

לכל הכתבות בקטגוריית עיצוב פנים
+כתבות מומלצות
יום האשה: “לא זכיתי בכוכב נולד- ההצלחה היא תוצר של עבודה קשה”
עיצוב פנים
יום האשה: “לא זכיתי בכוכב נולד- ההצלחה היא תוצר של עבודה קשה”
  “למדתי יחסים בינלאומיים באוניברסיטה העברית בירושלים ובהמשך כיהנתי כראש דסק בלטיקה ובלרוסיה. התפקיד
ענקי הנייר של Jean jullien קוראים ספרים בתוך החנות בפריז
עיצוב פנים
ענקי הנייר של Jean jullien קוראים ספרים בתוך החנות בפריז
הפסלים המאוירים השובבים של האמן מעטרים גם את בית הקפה בתוך חנות הכלבו וממלאים
הקמת מרכזי עיצוב ומתחמי אמנויות
עיצוב פנים
הקמת מרכזי עיצוב ומתחמי אמנויות
  חברת מתחמי עיצוב (מקבוצת אוריין יזמים), הקימה לאורך כ-45 שנה, מפעלי אדריכלות ועיצוב

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*