ממוקם ליד ככר Piazza Farnese ו-Campo de’ Fiori, אחת הכיכרות ההיסטוריות של רומא ומוקד חיי הלילה של הבירה, הבר VyTA Farnese, שעיצב הסטודיו לעיצוב פנים COLLIDANIELARCHITETTO - משלב את התכונות של הבר האיטלקי המסורתי יחד עם עיצוב עכשווי, ממזג אלגנטיות מעודנת של תקופת הרנסנס, עם מודרניזם אירופי וורוד מילניאלי, תוך תשומת לב מיוחדת לפרטים ולאומנות איכותית, המייחדת את המותג VyTA העוסק באירוח באיטליה ולונדון.

 

החוויה האנושית היא במוקד המקום. האינטראקציה עם הלקוחות הינה דינאמית והאורחים נמצאים בלב המרחב, הופכים לחלק בלתי נפרד מהסצנה, בין אם הם יושבים ליד הקפיטריה, צורכים אוכל או בזמן שהם יושבים על שרפרפי עור, או לוגמים בנוחות קוקטייל על ספת עור ורודה. “VyTA Farnese הוא מקום לא צפוי, אשר בעזרת החומרים והקישוטים המעודנים שלו מגרה את האינטראקציה בין אנשים. זאת ברגע ההיסטורי המאתגר הזה, שבו המרחק החברתי נכנס לחיינו, פרויקט זה, מציג פיתרון חכם לאירוח באמצעות עיצוב הבר המשקיף לרחוב ונמצא באחת הכיכרות היפות בעולם”, אומר האדריכל.

 

 

VyTA Farnese נולד מהדיאלוג בין מקום לזהות. הפרויקט משתלב בהקשר ההיסטורי עם חומרים מעודנים כמו שיש, משטחי לכה, מראות וקטיפות, גיאומטריות וסימטריות מכוילות בשילוב צורות נועזות ופלטת צבעים מלאת חיים, מירוק אמרלד ועד ורוד מילנים. החלונות ברחוב חושפים קומפוזיציה של מרקמים שובבים וקשתות מטאפיזיות עם אפקטים טרומליים. האדריכלות שואבת השראה מתקופת הרנסנס בשימוש שלה בצורות גאומטריות אלמנטריות ולביטוי התוכנית האורתוגונאלית והסימטרית ואילו הקשת המרובעת והעגולה נותנות חיים לאלמנטים המקוריים המאפיינים את עיצוב הפנים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית עיצוב פנים
+כתבות מומלצות
בית Bandido Bali טובל בטבע של באלי
עיצוב פנים
בית Bandido Bali טובל בטבע של באלי
הלוקיישן – בחצי האי פקאטו בדרום באלי והארגון המרחבי של בתים אלה הינו בהשראת
בית המגורים הביופילי Asmalay House, בהודו
עיצוב פנים
בית המגורים הביופילי Asmalay House, בהודו
קימורים אורגניים חובקים בעדינות חמישה עצי מנגו באתר. תכנית קומה פתוחה וחללים מחוברים, כאשר
מנהלת הקריאייטיב של Bulgari, שיחזרה בית בן מאות שנים ב- Puglia
עיצוב פנים
מנהלת הקריאייטיב של Bulgari, שיחזרה בית בן מאות שנים ב- Puglia
אחד מבתי הגיר ההיסטוריים, עם גג חרוטי הייחודי לפוגליה, נראה מתוך אגדה. הבתים הללו

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*