הפרויקט הזה של Li Wenqiang מסטודיו PIG DESIGN, הוא סוג של מוזיאון אמנות שובב וחלל תצוגה בהאנגז'ו, סין, עם רהיטי קבוצת ממפיס כמוצגים העיקריים. כך שהעיצוב בסגנון אנטי-רציונלי ייחודי, ברוח קבוצת ממפיס, קולקטיב עיצוב ואדריכלות איטלקי משנות ה-80.

הפרויקט מכונה !Ya Space. פירוש המילה Ya בסינית, היא צוק וההתייחסות אליו באה בחזית הבנויה מגיליונות נירוסטה גליים, המאופיינים באפקטים חזותיים מוזרים.
המקום מעביר חוויות חושיות בלתי צפויות שמשדרים רהיטי ממפיס. הכניסה מודגשת באמצעות סימן קריאה גדול, המנחה את המבקרים לחקור את חלל הפנים. כל האלמנטים הוויזואליים מהווים "אינדקס" של המרחב המוזר והלא סדיר. החלל הפנימי מורכב משתי קומות. הראשון מתמקד במתן חוויות לא שגרתיות, הפקת קצב מרחבי באמצעות שילובים ייחודיים של צורות גיאומטריות. המבואה כוללת מדרגות לא סדירות מרוצפות באבן שחורה, פתח דלת המביא תחושת סדר המעשירה את החוויה וסצנה דמוית משחק השוברת מחסומים חזותיים. אינספור נקודות חזותיות נוצרות על ידי שילוב של מבנים בצורות שונות. כל החלל בקומה השנייה משמש לתערוכה. המשטחים הפנימיים כוללים מסכים גיאומטריים ניתנים להזזה.