שרה ונירית פרנקל, אם ובת, שחולקות משרד משותף מזה למעלה מ-25 שנה. בתכנון שלהן אין שחקנים ראשיים או משניים - הכל מתוכנן ומעוצב לפי צרכי ונוחות הלקוחות, בין אם מדובר בבית בכפר, במושב, במרכז, בפריפריה, בנחלה, בדירה, או במלון בוטיק. לרגל יום המשפחה, דוגמא למשפחתיות שגולשת גם לעסק.

מימין שרה פרנקל ונירית פרנקל. צילום: רואי בר גיל

 

המשרד מתמחה באדריכלות, תכנון ועיצוב בתים, נחלות, דירות יוקרה ומלונות בוטיק. מזה למעלה מ 25 שנים חלפו מאז החלו האם והבת את דרכן המשותפת. נירית מספרת “שרה, אימי, אדריכלית בהכשרתה, ייסדה את המשרד בשנת 1979 ועם סיום לימודיי הצטרפתי לשורותיו. ההפריה ההדדית והשיתוף הם המפתח ליצירת סביבת מגורים ייחודית לכל לקוח ולקוח ובמקביל הוליסטית וכזו שמתכתבת עם החוץ – חללים יצירתיים שמתוכננים בקפידה וכמקשה אחת.

 

 

אנחנו משלימות אחת את השנייה. אנחנו דוגלות שחוץ ופנים אחד הם ובעשייה היומיומית אנחנו מתייחסות לאספקט הזה בהיבטים רחבים יותר, עם שימת דגש לנוף, לשמש, לתוואי השטח. בתוך כך, Total Design הוא שם המשחק וכל תכנון מושתת על הבנת הסביבה, ובניית פרוגרמה שהיא תוצר של ניתוח מעמיק של צרכי המשפחה בטווח המיידי והרחוק כאחד.
העבודה אינה גולשת הביתה. אנחנו מקדישות לכל פרויקט ופרויקט את הזמן הנחוץ ומקפידות להשאיר את ענייני העבודה למסגרת השעות שהגדרנו. זאת, כדי לשמור על ערך המשפחה, הנכדים, הילדים, והחוויות שאנו מלקטים. ערך המשפחה עליון עבור שתינו.

 

 

המשרד מתוכנן ומעוצב בהתאם. חלל שמערב סגנון FUSION שאינו דוגל בסגנון זה או אחר, ומעל לכל כזה שישדר משפחתיות וחדוות יצירה. אווירה אישית ויחס האישי הם נר לרגלנו ואלה ערכים שאנחנו דואגות לפעול על פיהם כלפי הצוות, המונה כיום 8 עובדים, והלקוחות. החלל אוורירי ומקיים חלוקה שמאפשרת גם פרטיות. כולנו עובדים באותו חלל על הפרויקטים.

 

 

 

 

מרחב העבודה תואם את הסגנון העיצובי: חלל שמערב בו־זמנית אלמנטים קלאסיים וכפריים עם סממנים מודרניים יותר, כאמור FUSION. כל אחד יכול למצוא בו מוטיבים שאליהם הוא מתחבר. ההוויה ביתית והאלמנטים המשרדיים ברובם מוטמעים ונסתרים. נתנו כאן מקום של כבוד ליצירות עם תצוגה דינמית מתחלפת של הפרויקטים שמוקרנים כל העת על מסך ייעודי בחדר הישיבות.

 

 

המסה העיקרית של המחיצות, אלה המגדירות את החללים, עשויה זכוכית שמאפשרת לאור הטבעי לשטוף גם את החללים הפנימיים. התאורה מותאמת לקונספט העיצוב. חדר הישיבות שוקק חיים ומהווה מוקד דינמי שאת ההתרחשות שבו אפשר לראות מכל זווית בחלל, מבלי שתפריע לעשיה השוטפת בשאר המחלקות.
לוח ההשראה הינו תוצר של צרכי הלקוח, ומשתנה בהתאם. ההשראות שלהן הם תרגום ישיר של החלומות והצרכים שלהם. נגזרת של היכרות מעמיקה עם בעלי הנכס, שמתעדכנים כל העת תוך כדי תהליך. תפקידנו לנתב את התובנות למקומות מזוקקים שנכונים אסתטית ועיצובית – תמונת מראה למה שנכון ומתאים עבור הלקוח. המטרה היא לתכנן סביבת מגורים שיהיה נעים ונוח להשתמש ולחיות בה”.

 

 

 

 

בימים אלה עובד המשרד בעיקר על פרויקטים בהיקף רחב של נחלות במושבים. הפרויקטים של בתים גדולים ממוקמים כאמור במושבים, מתכתבים עם הנוף העוצמתי, האור הטבעי, ומכניסים חיים חדשים לקרקע שעד כה תפקדה כחקלאית.

 

 

לכל הכתבות בקטגוריית עיצוב פנים - בתים
+כתבות מומלצות
כשמעצבי הפנים מעצבים את המשרד שלהם
עיצוב פנים ישראלי
כשמעצבי הפנים מעצבים את המשרד שלהם
הסטודיו החדש בבניין לשימור של מעצבת הפנים צביה קזיוף: עכשווי ומגובש     הסטודיו
על אהבה ועיצוב פנים
עיצוב פנים ישראלי
על אהבה ועיצוב פנים
כשבוחנים את זירת האדריכלות והעיצוב העולמית, מעטים הם המקרים בהם זוגות רומנטיים, שבוחרים לתרגם
הבית המשותף 19 Waterloo Road, בסידני, אוסטרליה
עיצוב פנים ישראלי
הבית המשותף 19 Waterloo Road, בסידני, אוסטרליה
                           

כתיבת תגובה

הוספת תגובה חדשה, האימייל לא יוצג באתר*