האדריכל האיטלקי מסטודיו Massimo Adario Architetto, יחד עם המעצבת Carla Arrabito, שיפצו מבנה קטן בן שתי קומות, עם פריטי עיצוב מהמורשת התרבותית העשירה של איטליה.

הבית Casa Campo, נמצא מרחק של שניות אחדות מ- Campo Santa Maria Formosa, משקיף על התעלה ועל Palazzo-Museo Grimani. השתקפות קרני השמש מעניקה לחצר הבית את האווירה הרכה, המיוצגת לעתים קרובות בציורים הוונציאניים של המאה השמונה עשרה, המתארים את שקיעתה המלנכולית של השמש.
המעצב והבעלים, Massimo Adario, הוא בנוסף גם אספן נלהב של אמנות עכשווית וחוקר של תולדות האמנות. הוא גר ברומא ולעיתים קרובות מוצא מפלט בבית שעיצב בונציה "ונציה, עם ההיסטוריה האמנותית שלה שמתחדשת ללא הרף בביאנלות, היא המקום האידיאלי לתת מקום לאהבה שלי לאמנות. פסל הברונזה 'מדוזה' מאת Giorgio Andreotta Calò נבחר על-ידי לבית בתחילת העבודה, כעת הוא תופס מעמד בולט בסלון: יצירה המדברת על ונציה ועמודי העץ האופייניים שנחלדו עם הזמן מהמים".
האדריכל מסביר וקולו נקטע משירתם של הגונדוליריות בתעלה "אנחנו במרחק שנייה מ-Fondazione Querini Stampalia, של קרלו סקרפה. הרגישות שלו, הטכניקות והחומרים המסורתיים עם שפה עכשווית בהמשכיות בין עתיק למודרני, דחפה אותי לשנות את הפריסה המסורתית של הפלדיאני. עיצוב הרצפה יכול להיתפס כקליל ו'זרוק', אבל בבסיסו רצף גיאומטרי קפדני".