אתמול התקיים אירוע חגיגי, המציג מצוינות באדריכלות, באמצעות 10 אדריכלים שהציגו 10 עבודות אשר קיבלו ציון 10, בתחרות אות העיצוב הישראלי 2019. קומץ אדריכלים נבחרים, הציגו עבודותיהם, חלקן אלה שזכו בתחרות היוקרתית או שהגיעו למקום גבוה בשלב הגמר. האירוע התקיים באולם התצוגה היוקרתי של פיטרו הכט בהרצלייה פיתוח, בהנחייתו של רון שחר ובהפקה משותפת עם מגזין d+a דומוס.

בטקס חגיגי שהתקיים במוזיאון ת"א, בנוכחות מאות אדריכלים ומעצבים, יזמי נדל"ן, ראשי ערים ונציגי תכנון של גופים ממלכתיים – הוכתרו לפני כחודש, מעצבי ואדריכלי העל של ישראל 2019, האנשים שהצליחו השנה יותר מכולם, להטביע את חותמם על עולם האדריכלות והעיצוב הישראלי.
מיטב עבודות האדריכלות והעיצוב שנעשו בארץ, הוגשו גם השנה לתחרות, המתקיימת זו השנה ה-14 ברציפות. אמש, הוצגו 10 עבודות נבחרות, בפני קהל מקצועי נבחר, באולם התצוגה של פיטרו הכט בהרצלייה פיתוח.
על המציגים נמנו: מיכי סתר, רוני אלרואי, טל גולדשמיט פיש, סיגל ברנוביץ' ואירנה גולדברג, רמי גיל, פיצו קדם, צביה קזיוף, ורד כדורי.
את הטקס הנחה איש הטלוויזיה והתאטרון רון שחר (המרוץ למיליון). באירוע גם הושק הגיליון החדש של מגזין d+a דומוס, המסכם את תחרות אות העיצוב הישראלי שהתקיימה השנה.
מפעל ותיק זה של מתן במה להישגי האדריכלות והעיצוב הישראליים, מופק לאורך השנים על ידי עמותת אות העיצוב, עמותה ללא כוונת רווח וכל הכנסות התחרות מוקדשות להפקתה ולכיסוי ההוצאות.

 

טל גולדשמיט פיש

 

 

 

סיגל ברנוביץ' מהסטודיו המשותף לסיגל ברנוביץ' ואירנה גולדברג

 

 

רמי גיל

 

 

מיכי סתר

 

צביה קזיוף

 

 

 

פצו קדם

 

 

רוני אלרואי

 

ורד כדורי